TAURON Włókniarz Częstochowa zaprezentuje się w Galerii Jurajskiej

by biuro

Fani żużla i kibice TAURON Włókniarz Częstochowa mogą szykować się na nie lada wydarzenie, które zapewni im sporą dawkę sportowych emocji! Już w najbliższy piątek, 8-go marca o godz. 18.00, częstochowskie „Lwy” zaprezentują się w Galerii Jurajskiej.

Wydarzenie odbędzie się na moment przed startem sezonu. Jak zapowiada klub, na specjalnie przygotowanej scenie w centrum handlowym pojawi się kompletny skład, który już za chwilę powalczy o kolejne trofea.

Dla pasjonatów żużla będzie to unikalna okazja, aby w jednym miejscu spotkać się z Leonem Madsenem, Mikkelem Michelsenem, Maksymem Drabikiem, Kacprem Woryną i Madsem Hansenem. Na prezentacji teamu pojawi się też trener Janusz Ślączka oraz dyrektor sportowy Piotr Mikołajczak.

To jednak nie koniec, bo „Lwów” będzie więcej! Na scenie nie zabraknie też juniorów, w tym: Kacpra Halkiewicza, Kajetana Kupca, Szymona Ludwiczaka i Bartosza Śmigielskiego. Dołączą do nich również:  kadra U24 oraz miniżużlowcy. Całe wydarzenie poprowadzi natomiast komentator sportowy Tomasz Lorek.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

– W piątek do Jurajskiej powinien wpaść każdy, komu bliski jest Włókniarz. To jedyna w swoim rodzaju okazja, aby przywitać się z zawodnikami, usłyszeć więcej o planach na najbliższe miesiące, a także gorąco dopingować klub przed startem sezonu. Jesteśmy przekonani, że kibice nie zawiodą i na prezentacji nie zabraknie tłumów – mówi Anna Borecka, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Tym bardziej, że klub szykuje sporo atrakcji, które ucieszą uczestników wydarzenia. Oprócz spotkania z zawodnikami, będzie także możliwość zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia i zdobycia autografów. Wraz zawodnikami w Jurajskiej pojawi się też klubowa maskotka oraz podprowadzające. TAURON Włókniarz Częstochowa szykuje również konkursy z nagrodami.

– Przed nami emocjonujący sezon pełen zmagań na torach. Zanim jednak się rozpocznie, chcemy spotkać się z naszymi wiernymi kibicami, przybić sobie piątki i zamienić kilka słów. Organizowana w Jurajskiej prezentacja całego składu to prezent, który postanowiliśmy sprawić każdemu, komu bliski jest Włókniarz i żużel – mówi Patrycja Świącik-Jeż, dyrektor klubu TAURON Włókniarz Częstochowa.

źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej

Related Posts