Wielkanocne atrakcje w Galerii Jurajskiej. Zaśpiewają soliści Zespołu „Śląsk”

by biuro

Koncert solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. St. Hadyny, a także wystawa olbrzymich pisanek stworzonych przez dzieci z 10 lokalnych przedszkoli i spotkanie z Sylvanian Families – to tyko niektóre z atrakcji, jakie z okazji Wielkanocy przygotowała Galeria Jurajska.

Pisanki, króliki i przedszkolaki

Wielkanoc w Galerii Jurajskiej zapowiada się… artystycznie. W centrum handlowym już można oglądać 10 olbrzymich pisanek, które są dziełem przedszkolaków m.in. z Kłobucka, Lelowa, Wrzosowej, Kościelca, Poczesnej, Gnaszyna i Częstochowy.

– Nad tymi nietypowymi, wielkanocnymi dziełami sztuki podopieczni z 10 przedszkoli ciężko pracowali przez ostatnie tygodnie. Efekty są spektakularne. W Galerii Jurajskiej można zobaczyć 10 totalnie różnych, zaskakujących pisanek – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii

– W ich tworzeniu dzieci miały absolutną swobodę twórczą, mogły więc puścić wodzę fantazji. Zależało nam bowiem na tym, aby pisanki odzwierciedlały ich kreatywność, ale także zaskakiwały oryginalnym podejściem do tradycji – dodaje.

Ekspozycja wielkanocnych jaj na pasażu Jurajskiej potrwa do 9 kwietnia. Tego samego dnia też odbędzie się wielki finał wystawy, w czasie którego zostanie wręczona „Nagroda Jury” dla przedszkola, które stworzyło najciekawsze pisanki.

Wybrane zostanie także „Jajo Publiczności”. W dniach od 9 do 14 kwietnia wchodząc na fan page Jurajskiej na Facebooku każdy będzie mógł oddać głos na ulubioną pisankę. Rezultaty głosowania ogłoszone zostaną już 15 kwietnia.

Jak informuje, Galeria Jurajska, dla wszystkich przedszkoli przygotowano cenne nagrody. Pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, a dla pozostałych przygotowano zestawy zabawek Sylvanian Families.

To jednak nie jedyne atrakcje jakie przygotowano. Również 9 kwietnia, od godz. 12 do 18, najmłodsi będą mogli spotkać się z Freyą, jedną z postaci ze świata Sylvanian Families. Oprócz tego będzie można także pobawić się zabawkami Sylvanian Families.

W planach są także warsztaty i zabawy, w tym rzut marchewką do celu. Oprócz tego przedszkolacy wystąpią w specjalnie przygotowanych przedstawieniach, które od dawna już były szykowane.

„Śląsk” wystąpi w Galerii Jurajskiej

Muzyczne atrakcje zaplanowano natomiast na 10 kwietnia. Tego dnia o godz. 16 w centrum handlowym wystąpią soliści Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im.  Stanisława Hadyny.

W czasie występu będzie można posłuchać tradycyjne pieśni z różnych regionów Polski.

–  Ten koncert to prawdziwa gratka zarówno dla wielbicieli „Śląska”, muzyki folklorystycznej, jak również dla osób, które do tej pory nie miały styczności z tego typu twórczością. To również unikalna okazja do tego, aby podziwiać piękne stroje ludowe, z których słynie „Śląsk” – mówi Violetta Dziubin – Łuszczyk.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.

–  Soliści dadzą u nas godzinny koncert, w czasie którego będzie można posłuchać pieśni z przebogatego repertuaru zespołu. Tym razem jednak będzie można ich posłuchać nie w sali koncertowej, ale w przestrzeni centrum handlowego, co samo w sobie jest ewenementem – dodaje.

Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Materiały prasowe Zespołu Śląsk, fot. W.Korpusik

Szambo betonowe Kołobrzeg Szczecin

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków. Tanie – Szambo24.pl jest jednym z liderów branży sprzedaży i produkcji zbiorników betonowych. Na każdy zbiornik betonowy klient otrzymuje 5 lat gwarancji!

Related Posts

Szambo betonowe