Wielkanocne atrakcje w Galerii Jurajskiej. Zaśpiewają soliści Zespołu „Śląsk”

by biuro

Koncert solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. St. Hadyny, a także wystawa olbrzymich pisanek stworzonych przez dzieci z 10 lokalnych przedszkoli i spotkanie z Sylvanian Families – to tyko niektóre z atrakcji, jakie z okazji Wielkanocy przygotowała Galeria Jurajska.

Pisanki, króliki i przedszkolaki

Wielkanoc w Galerii Jurajskiej zapowiada się… artystycznie. W centrum handlowym już można oglądać 10 olbrzymich pisanek, które są dziełem przedszkolaków m.in. z Kłobucka, Lelowa, Wrzosowej, Kościelca, Poczesnej, Gnaszyna i Częstochowy.

– Nad tymi nietypowymi, wielkanocnymi dziełami sztuki podopieczni z 10 przedszkoli ciężko pracowali przez ostatnie tygodnie. Efekty są spektakularne. W Galerii Jurajskiej można zobaczyć 10 totalnie różnych, zaskakujących pisanek – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

– W ich tworzeniu dzieci miały absolutną swobodę twórczą, mogły więc puścić wodzę fantazji. Zależało nam bowiem na tym, aby pisanki odzwierciedlały ich kreatywność, ale także zaskakiwały oryginalnym podejściem do tradycji – dodaje.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Ekspozycja wielkanocnych jaj na pasażu Jurajskiej potrwa do 9 kwietnia. Tego samego dnia też odbędzie się wielki finał wystawy, w czasie którego zostanie wręczona „Nagroda Jury” dla przedszkola, które stworzyło najciekawsze pisanki.

Wybrane zostanie także „Jajo Publiczności”. W dniach od 9 do 14 kwietnia wchodząc na fan page Jurajskiej na Facebooku każdy będzie mógł oddać głos na ulubioną pisankę. Rezultaty głosowania ogłoszone zostaną już 15 kwietnia.

Jak informuje, Galeria Jurajska, dla wszystkich przedszkoli przygotowano cenne nagrody. Pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, a dla pozostałych przygotowano zestawy zabawek Sylvanian Families.

To jednak nie jedyne atrakcje jakie przygotowano. Również 9 kwietnia, od godz. 12 do 18, najmłodsi będą mogli spotkać się z Freyą, jedną z postaci ze świata Sylvanian Families. Oprócz tego będzie można także pobawić się zabawkami Sylvanian Families.

W planach są także warsztaty i zabawy, w tym rzut marchewką do celu. Oprócz tego przedszkolacy wystąpią w specjalnie przygotowanych przedstawieniach, które od dawna już były szykowane.

„Śląsk” wystąpi w Galerii Jurajskiej

Muzyczne atrakcje zaplanowano natomiast na 10 kwietnia. Tego dnia o godz. 16 w centrum handlowym wystąpią soliści Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im.  Stanisława Hadyny.

W czasie występu będzie można posłuchać tradycyjne pieśni z różnych regionów Polski.

–  Ten koncert to prawdziwa gratka zarówno dla wielbicieli „Śląska”, muzyki folklorystycznej, jak również dla osób, które do tej pory nie miały styczności z tego typu twórczością. To również unikalna okazja do tego, aby podziwiać piękne stroje ludowe, z których słynie „Śląsk” – mówi Violetta Dziubin – Łuszczyk.

–  Soliści dadzą u nas godzinny koncert, w czasie którego będzie można posłuchać pieśni z przebogatego repertuaru zespołu. Tym razem jednak będzie można ich posłuchać nie w sali koncertowej, ale w przestrzeni centrum handlowego, co samo w sobie jest ewenementem – dodaje.

Materiały prasowe Zespołu Śląsk, fot. W.Korpusik

Related Posts