Wielkanocne atrakcje w Galerii Jurajskiej. Zaśpiewają soliści Zespołu „Śląsk”

by biuro

Koncert solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. St. Hadyny, a także wystawa olbrzymich pisanek stworzonych przez dzieci z 10 lokalnych przedszkoli i spotkanie z Sylvanian Families – to tyko niektóre z atrakcji, jakie z okazji Wielkanocy przygotowała Galeria Jurajska.

Pisanki, króliki i przedszkolaki

Wielkanoc w Galerii Jurajskiej zapowiada się… artystycznie. W centrum handlowym już można oglądać 10 olbrzymich pisanek, które są dziełem przedszkolaków m.in. z Kłobucka, Lelowa, Wrzosowej, Kościelca, Poczesnej, Gnaszyna i Częstochowy.

– Nad tymi nietypowymi, wielkanocnymi dziełami sztuki podopieczni z 10 przedszkoli ciężko pracowali przez ostatnie tygodnie. Efekty są spektakularne. W Galerii Jurajskiej można zobaczyć 10 totalnie różnych, zaskakujących pisanek – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii

– W ich tworzeniu dzieci miały absolutną swobodę twórczą, mogły więc puścić wodzę fantazji. Zależało nam bowiem na tym, aby pisanki odzwierciedlały ich kreatywność, ale także zaskakiwały oryginalnym podejściem do tradycji – dodaje.

Ekspozycja wielkanocnych jaj na pasażu Jurajskiej potrwa do 9 kwietnia. Tego samego dnia też odbędzie się wielki finał wystawy, w czasie którego zostanie wręczona „Nagroda Jury” dla przedszkola, które stworzyło najciekawsze pisanki.

Wybrane zostanie także „Jajo Publiczności”. W dniach od 9 do 14 kwietnia wchodząc na fan page Jurajskiej na Facebooku każdy będzie mógł oddać głos na ulubioną pisankę. Rezultaty głosowania ogłoszone zostaną już 15 kwietnia.

Jak informuje, Galeria Jurajska, dla wszystkich przedszkoli przygotowano cenne nagrody. Pierwsze trzy miejsca nagrodzone zostaną sprzętem elektronicznym, a dla pozostałych przygotowano zestawy zabawek Sylvanian Families.

To jednak nie jedyne atrakcje jakie przygotowano. Również 9 kwietnia, od godz. 12 do 18, najmłodsi będą mogli spotkać się z Freyą, jedną z postaci ze świata Sylvanian Families. Oprócz tego będzie można także pobawić się zabawkami Sylvanian Families.

W planach są także warsztaty i zabawy, w tym rzut marchewką do celu. Oprócz tego przedszkolacy wystąpią w specjalnie przygotowanych przedstawieniach, które od dawna już były szykowane.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz? Post Views: 364
Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts