Lovisa w ofercie Galerii Jurajskiej

by biuro

W Galerii Jurajskiej pojawi się jeszcze więcej biżuterii i dodatków. Do debiutu w największym centrum handlowym w Częstochowie szykuje się australijska marka Lovisa.

Chociaż Galeria Jurajska jest już w 98% skomercjalizowana, nie ustaje w rozwoju oferty, zwłaszcza w segmencie fashion, który jest tu najmocniej reprezentowany. Przykładem jest najnowsza umowa z marką biżuteryjną Lovisa. Butik, który wkrótce zadebiutuje w Jurajskiej, będzie pierwszym należącym do brandu w północnej części województwa śląskiego.

Żłobek Targówek Zacisze w Warszawie

– Lovisa to niezwykle ciekawy i świeży koncept z Australii, który nie tylko dynamicznie rozwija się na polskim rynku, ale także wyróżnia na nim. Marka słynie nie tylko z szerokiego i zróżnicowanego asortymentu, który co tydzień wzbogacany jest aż o 150 nowych modeli biżuterii, ale także z podążania za trendami i przystępnych cen – mówi Anna Borecka, zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej.

– Ten modowy charakter brandu, który inspirację czerpie zarówno ze świata couture i wybiegów, jak również najnowszych trendów mody ulicznej, sprawia, że marka idealnie wpasowuje się w segment fashion Galerii Jurajskiej i potrzeby naszego klienta. Co więcej, wzbogaca centrum handlowe o atrakcyjną destynację zakupową dla osób lubiących zabawę modą – dodaje.

Leczenie boreliozy

Borelioza Warszawa

Lovisa zadebiutowała na rynku w 2010 roku, szybko zyskując pozycję lidera w swojej branży. Pierwszy butik marki powstał w Australii. Dziś brand posiada łącznie ponad 700 salonów w 30 krajach na 6-ciu kontynentach. Obecny jest m.in. w: Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Nowej Zelandii, Chinach, Ameryce Południowej, RPA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Austrii, Luksemburgu, Holandii, Rumunii, we Włoszech i na Węgrzech.

– Lovisa to kolejna unikalna marka o globalnym zasięgu, którą klienci z Częstochowy i okolic znajdą wyłącznie w naszym centrum handlowym. Tym samym po raz kolejny w ostatnich latach podkreślamy silną pozycję Jurajskiej na lokalnym rynku, ale także – co istotne – wyjątkowość naszej oferty, która oparta jest na największych markach i najnowszych konceptach, jakie oferuje rynek retail – mówi Anna Borecka.

Jak informuje galeria, w ofercie najnowszego sklepu będzie można znaleźć biżuterię pozłacaną, posrebrzaną oraz wykonaną ze stali szlachetnej. Sam asortyment obejmie natomiast m.in. kolczyki, naszyjniki, bransoletki,  broszki i piny, a także ozdoby do włosów. Dodatkowo, na miejscu będzie można wykonać bezpłatnie piercing. Coś dla siebie znajdą także najmłodsi, którym dedykowana jest linia biżuterii.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz? Post Views: 62
Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts