15 raz w Częstochowie odbędzie się Jarmark Wielkanocny

by biuro

Już po raz 15. w Częstochowie odbędzie się Jarmark Wielkanocny, który w tym roku okraszą  koncerty – zespołu Muzyczni Astronauci i Kombii oraz występy dzieci i młodzieży. Nie zabraknie także rozstrzygnięć konkursów nie tylko kulinarnych.

To już tradycja, że w klimat Bożego Narodzenia wprowadza nas w Częstochowie „Gwiazdkowa Aleja”, a wiosną tradycyjnie czekamy na Święto Palmy Wielkanocnej.

Partnerem imprezy z przedświątecznym jarmarkiem jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie Instytucja Kultury Samorządu Województwa Śląskiego.

Po smakołyki, ozdoby i dekoracje będzie można wyruszyć na Plac Biegańskiego już 22 marca do niedzieli (24 marca). Liczni wystawy zapewnią moc przyjemności dla ciała i oka.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Największe atrakcje przewidziano na piątek. Wówczas na placu stanie scena, na której najpierw zaprezentują się dzieci oraz młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich, a na finał zagrają – Jedynka pod Prądem, Muzyczni Astronauci, Kombii oraz ZRANO

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Pierwszy z koncertów zaplanowano na godz. 17.00.

W sobotnim programie znajdzie się również miejsce na ogłoszenie wyników konkursu na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” oraz „Świątecznego mazurka i babkę wielkanocną” do których można zgłaszać swoje wyroby lub prace w postaci palm.

Wstęp na weekendowe święto jest wolny. Zaprasza na nie Częstochowska Organizacja Turystyczna, a wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Marszałka Województwa Śląskiego.

Related Posts