W Galerii Jurajskiej wystawią piłkarskie trofeum RKS Raków Częstochowa

by biuro

Wywalczony przez RKS Raków Częstochowa Puchar Polski będzie można już w najbliższą sobotę podziwiać w Galerii Jurajskiej. Swoje trofeum drużyna prezentuje tu po raz drugi!

To będzie nie lada gratka dla fanów piłki nożnej i kibiców zwycięskiego RKS Raków Częstochowa. Przez jeden dzień z bardzo bliska będzie można obejrzeć zdobyty niedawno przez drużynę Puchar Polski. Trofeum w Galerii Jurajskiej będzie można oglądać do godz. 10 do 20.

– Wspólnie RKS Raków świętujemy wielkie zwycięstwo i przyłączamy się do fety, która trwa już ponad miesiąc! To już drugi raz, kiedy takie trofeum u nas zagości, ku radości kibiców i piłkarskich fanów. Liczymy, że dobra passa drużyn będzie trwała i jeszcze nieraz będziemy mogli razem z piłkarzami świętować – mówi Violetta Dzubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Fani, którzy w sobotę wpadną do Galerii Jurajskiej będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum, które zostanie ustawione na postumencie w specjalnej piłkarskiej aranżacji. Ale to nie jedyna atrakcja jaką przygotowano.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Także w najbliższą sobotę o godz. 17 swoje umiejętności w centrum handlowym zaprezentuje Adrian Franca, mistrz w Freestyle Footballu, który sztuczki i triki piłką trenuje już od 2005 roku.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Piłkarz na swoim koncie ma m.in. aż 3 medale Otwartych Mistrzostw Świata Freestyle Football w kategorii Routine (Show), w tym tytuł Vice-Mistrza Świata z roku 2014 oraz 2 brązowe medale w latach 2016 i 2017. W Galerii Jurajskiej wystąpi po raz pierwszy!

– Sobotnie wydarzenie będzie także okazją, aby zobaczyć niesamowite wyczyny, jakie Adrian Franca potrafi zrobić piłką. Z myślą o pokazie w Galerii Jurajskiej powstanie specjalne mini boisko, na którym mistrz Freestyle Football da swój popis. Emocje gwarantowane – dodaje przedstawicielka galerii.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR

Related Posts