W Galerii Jurajskiej wystawią piłkarskie trofeum RKS Raków Częstochowa

by biuro

Wywalczony przez RKS Raków Częstochowa Puchar Polski będzie można już w najbliższą sobotę podziwiać w Galerii Jurajskiej. Swoje trofeum drużyna prezentuje tu po raz drugi!

To będzie nie lada gratka dla fanów piłki nożnej i kibiców zwycięskiego RKS Raków Częstochowa. Przez jeden dzień z bardzo bliska będzie można obejrzeć zdobyty niedawno przez drużynę Puchar Polski. Trofeum w Galerii Jurajskiej będzie można oglądać do godz. 10 do 20.

– Wspólnie RKS Raków świętujemy wielkie zwycięstwo i przyłączamy się do fety, która trwa już ponad miesiąc! To już drugi raz, kiedy takie trofeum u nas zagości, ku radości kibiców i piłkarskich fanów. Liczymy, że dobra passa drużyn będzie trwała i jeszcze nieraz będziemy mogli razem z piłkarzami świętować – mówi Violetta Dzubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Fani, którzy w sobotę wpadną do Galerii Jurajskiej będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum, które zostanie ustawione na postumencie w specjalnej piłkarskiej aranżacji. Ale to nie jedyna atrakcja jaką przygotowano.

Także w najbliższą sobotę o godz. 17 swoje umiejętności w centrum handlowym zaprezentuje Adrian Franca, mistrz w Freestyle Footballu, który sztuczki i triki piłką trenuje już od 2005 roku.

Piłkarz na swoim koncie ma m.in. aż 3 medale Otwartych Mistrzostw Świata Freestyle Football w kategorii Routine (Show), w tym tytuł Vice-Mistrza Świata z roku 2014 oraz 2 brązowe medale w latach 2016 i 2017. W Galerii Jurajskiej wystąpi po raz pierwszy!

– Sobotnie wydarzenie będzie także okazją, aby zobaczyć niesamowite wyczyny, jakie Adrian Franca potrafi zrobić piłką. Z myślą o pokazie w Galerii Jurajskiej powstanie specjalne mini boisko, na którym mistrz Freestyle Football da swój popis. Emocje gwarantowane – dodaje przedstawicielka galerii.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts