W Galerii Jurajskiej wystawią piłkarskie trofeum RKS Raków Częstochowa

by biuro

Wywalczony przez RKS Raków Częstochowa Puchar Polski będzie można już w najbliższą sobotę podziwiać w Galerii Jurajskiej. Swoje trofeum drużyna prezentuje tu po raz drugi!

To będzie nie lada gratka dla fanów piłki nożnej i kibiców zwycięskiego RKS Raków Częstochowa. Przez jeden dzień z bardzo bliska będzie można obejrzeć zdobyty niedawno przez drużynę Puchar Polski. Trofeum w Galerii Jurajskiej będzie można oglądać do godz. 10 do 20.

– Wspólnie RKS Raków świętujemy wielkie zwycięstwo i przyłączamy się do fety, która trwa już ponad miesiąc! To już drugi raz, kiedy takie trofeum u nas zagości, ku radości kibiców i piłkarskich fanów. Liczymy, że dobra passa drużyn będzie trwała i jeszcze nieraz będziemy mogli razem z piłkarzami świętować – mówi Violetta Dzubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

Fani, którzy w sobotę wpadną do Galerii Jurajskiej będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z trofeum, które zostanie ustawione na postumencie w specjalnej piłkarskiej aranżacji. Ale to nie jedyna atrakcja jaką przygotowano.

Także w najbliższą sobotę o godz. 17 swoje umiejętności w centrum handlowym zaprezentuje Adrian Franca, mistrz w Freestyle Footballu, który sztuczki i triki piłką trenuje już od 2005 roku.

Piłkarz na swoim koncie ma m.in. aż 3 medale Otwartych Mistrzostw Świata Freestyle Football w kategorii Routine (Show), w tym tytuł Vice-Mistrza Świata z roku 2014 oraz 2 brązowe medale w latach 2016 i 2017. W Galerii Jurajskiej wystąpi po raz pierwszy!

– Sobotnie wydarzenie będzie także okazją, aby zobaczyć niesamowite wyczyny, jakie Adrian Franca potrafi zrobić piłką. Z myślą o pokazie w Galerii Jurajskiej powstanie specjalne mini boisko, na którym mistrz Freestyle Football da swój popis. Emocje gwarantowane – dodaje przedstawicielka galerii.

Źródło: Galeria Jurajska/Guarana PR

Szambo betonowe Gdynia, Gdańsk, Jastarnia Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Maskotki na szudełku

Maskotki z włóczki robione na szydełku, przytulanki, kolekcjonerskie zabawki na drucianym szkielecie, które można wyginać i układać w różnych pozycjach. Wszystkie maskotki amigurumi są wykonane według moich autorskich wzorów.

Related Posts