Show urodzinowe Galerii Jurajskiej. Będzie Danzel i… Pszczółka Maja

by biuro

Wstęp na wszystkie atrakcje, w tym także koncert, jest bezpłatny.

Danzel i jego hit „Pump It Up!” rozbujają częstochowską publiczność, a Jachimek-Tremiszewski Trio rozbawi. Już 16 i 17 września w Galerii Jurajskiej szykuje się dwudniowa impreza urodzinowa centrum handlowego.

Wypełni ją kilkanaście atrakcji, w tym m.in. plenerowy koncert muzyki dance, sety DJ’a, komediowy spektakl improwizowany, ale także spotkanie z Pszczółką Mają dla dzieci i zabawa kolorami Holi na Bulwarach Jurajskich, zapowiadają organizatorzy.

– To będzie jedna z największych imprez urodzinowych, jakie zorganizowaliśmy – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

– Atrakcje pojawią się zarówno wewnątrz galerii, jak również na Bulwarach Jurajskich, gdzie stanie specjalna strefa chillout’u oraz scena. Po raz pierwszy także wystąpi u nas gwiazda z zagranicy. Szykuje się więc prawdziwe show, na które każdy jest zaproszony – dodaje.

16 i 17 września do Galerii Jurajskiej zawita Pszczółka Maja

Co konkretnie przygotowano? Już 16 i 17 września do Galerii Jurajskiej zawita Pszczółka Maja, kultowa postać z kreskówki, kochana przez wszystkie pokolenia. W specjalnej strefie, zainspirowanej bajką i jej światem, dzieci znajdą ogrom atrakcji.

Zorganizowane zostaną m.in. miodowe igrzyska i zabawy z rzutem do celu. Dla odważnych przygotowano z kolei labirynt pajęczyn, a dla najmłodszych lubiących rywalizację gry multimedialne i grę wielkoformatową. Pojawi się też atelier fotograficzne. Atrakcja dostępna będzie w godz. od 12.00 do 20.00.

Sporo dziać będzie się natomiast drugiego dnia imprezy, tj. 17 września. Wówczas część urodzin przeniesie się „pod chmurkę” na Bulwary Jurajskiej. Już od godz. 16.00 zacznie działać tam strefa relaksu, w której będzie można posłuchać DJ’a grającego sety na żywo.

Na godz. 17.00 i 18.00 z kolei zaplanowano zabawę kolorowym proszkiem Holi, który w powietrze będzie mógł wyrzucić każdy! Wieczorny segment urodzin, zaplanowany na godz. 19.00, otworzy natomiast Jachimek-Tremiszewski Trio, którzy na scenie pojawią się ze swoim spektaklem improwizowanym. Jak zapewniają organizatorzy ma być sporo absurdu i dobrej zabawy, w tym także z udziałem widzów.

Na wielki finał, który zapowiada się o godz. 20.30 wystąpi natomiast Danzel. Belgijski piosenkarz, który podbił kluby w Europie i na świecie przebojem „Pump It Up!”, a ostatnio także serca widzów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, wystąpi na Bulwarach Jurajskich z koncertem, który wypełnią największe przeboje muzyki tanecznej.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz? Post Views: 41
Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts