Show urodzinowe Galerii Jurajskiej. Będzie Danzel i… Pszczółka Maja

by biuro

Wstęp na wszystkie atrakcje, w tym także koncert, jest bezpłatny.

Danzel i jego hit „Pump It Up!” rozbujają częstochowską publiczność, a Jachimek-Tremiszewski Trio rozbawi. Już 16 i 17 września w Galerii Jurajskiej szykuje się dwudniowa impreza urodzinowa centrum handlowego.

Wypełni ją kilkanaście atrakcji, w tym m.in. plenerowy koncert muzyki dance, sety DJ’a, komediowy spektakl improwizowany, ale także spotkanie z Pszczółką Mają dla dzieci i zabawa kolorami Holi na Bulwarach Jurajskich, zapowiadają organizatorzy.

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

– To będzie jedna z największych imprez urodzinowych, jakie zorganizowaliśmy – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk, dyrektor marketingu Galerii Jurajskiej.

– Atrakcje pojawią się zarówno wewnątrz galerii, jak również na Bulwarach Jurajskich, gdzie stanie specjalna strefa chillout’u oraz scena. Po raz pierwszy także wystąpi u nas gwiazda z zagranicy. Szykuje się więc prawdziwe show, na które każdy jest zaproszony – dodaje.

16 i 17 września do Galerii Jurajskiej zawita Pszczółka Maja

Co konkretnie przygotowano? Już 16 i 17 września do Galerii Jurajskiej zawita Pszczółka Maja, kultowa postać z kreskówki, kochana przez wszystkie pokolenia. W specjalnej strefie, zainspirowanej bajką i jej światem, dzieci znajdą ogrom atrakcji.

Zorganizowane zostaną m.in. miodowe igrzyska i zabawy z rzutem do celu. Dla odważnych przygotowano z kolei labirynt pajęczyn, a dla najmłodszych lubiących rywalizację gry multimedialne i grę wielkoformatową. Pojawi się też atelier fotograficzne. Atrakcja dostępna będzie w godz. od 12.00 do 20.00.

Sporo dziać będzie się natomiast drugiego dnia imprezy, tj. 17 września. Wówczas część urodzin przeniesie się „pod chmurkę” na Bulwary Jurajskiej. Już od godz. 16.00 zacznie działać tam strefa relaksu, w której będzie można posłuchać DJ’a grającego sety na żywo.

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejamy całe floty pojazdów firmowych, samochody osobowe, ciągniki, tiry, samochody specjalne, cysterny. Agencja Reklamowa Demo zaprasza. Breloczki na szydełku

Na godz. 17.00 i 18.00 z kolei zaplanowano zabawę kolorowym proszkiem Holi, który w powietrze będzie mógł wyrzucić każdy! Wieczorny segment urodzin, zaplanowany na godz. 19.00, otworzy natomiast Jachimek-Tremiszewski Trio, którzy na scenie pojawią się ze swoim spektaklem improwizowanym. Jak zapewniają organizatorzy ma być sporo absurdu i dobrej zabawy, w tym także z udziałem widzów.

Na wielki finał, który zapowiada się o godz. 20.30 wystąpi natomiast Danzel. Belgijski piosenkarz, który podbił kluby w Europie i na świecie przebojem „Pump It Up!”, a ostatnio także serca widzów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, wystąpi na Bulwarach Jurajskich z koncertem, który wypełnią największe przeboje muzyki tanecznej.

– Za sprawą koncertu Bulwary Jurajskie zamienią się w prawdziwy dance club. Będzie można usłyszeć największy, kultowy już przebój taneczny Danzela, ale także inne piosenki, które rozbujają całą Częstochowę – mówi Violetta Dziubin-Łuszczyk.

To jednak nie koniec atrakcji. 16 i 17 września w centrum handlowym działać będzie fabryka prezentów, w której będzie można samemu zaprojektować lub wybrać nadruk, który później zostanie przeniesiony na pamiątkowy T-shirt, kubek lub worek na plecy. 17 września z kolei o godz. 20.00 odbędzie się losowanie w wielkiej loterii urodzinowej. Przez dwa dni dostępne będą także strefy, w których prezentowane będą najnowsze kolekcje jesień/zima 2022/2023.

zdjęcie z materiałów organizatora

Related Posts