Promocja na trening karate dla dzieci w Częstochowie

by biuro
0 komentarz

Zapraszamy na pierwsze treningi w nowym roku szkolnym 2016/2017:

Częstochowa, Szkoła Podstawowa nr 39 ul. Kopernika 79/89 – dnia 05/09/2016 godz. 18.00
Częstochowa, Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Księżycowa 6 – dnia 06/09/2016 godz. 17.30
Częstochowa, Zespół Szkół im. Jana Kochanowskiego ul. Warszawska 142 – dnia 07/09/2016 godz. 18.00

Uwaga: podając przy zapisie hasło “karate Częstochowa” otrzymają Państwo 45% zniżki za pierwszy miesiąc treningu Państwa dziecka (50zł/miesiąc).

Harmonogram treningów na http://www.karateczestochowa.pl/treningi
Sporty walki to dla dzieci nie tylko dobra zabawa i okazja do poprawy kondycji, ale również możliwość kształtowania charakteru. Nastolatek uczy się dyscypliny, wytrwałości, koncentracji oraz pracy nad sobą w celu pokonania własnych słabości.

Zapraszamy na pierwszy trening. Koszty treningu są najniższe w porównaniu z innymi sztukami walki czy innymi pozaszkolnymi zajęciami dla dzieci. Chętne dzieci na pierwszych zajęciach powinni zgłosić się do trenera z rodzicem z hasłem “karate Częstochowa” aby otrzymać dużą zniższę za pierwszy miesiąc.

Wynajem łodzi, motorówek Zegrze. Wynajem łodzi motorowych bez patentu oraz skuterów wodnych nad Zagrzem - tel. 792 792 610.

Uwaga: podając przy zapisie hasło “karate Częstochowa” otrzymają Państwo 45% zniżki za pierwszy miesiąc treningu Państwa dziecka (50zł/miesiąc).

Sztuki walki, jak wiele innych dyscyplin sportowych, kształtują u dziecka pewność siebie, stanowczość, umiejętność dążenia do celu. Treningi uczą dyscypliny, koncentracji i porządku (chociażby prawidłowego wiązania pasa przytrzymującego strój do ćwiczeń). Co więcej, poznane techniki mogą posłużyć do samoobrony. Zajęcia w grupie są doskonałym sposobem na przełamanie nieśmiałości, a współpraca z trenerem kształci w dziecku szacunek do osób starszych i bardziej doświadczonych. Sztuki walki są również idealną formą rozładowania napięcia u dzieci nadpobudliwych ruchowo i emocjonalnie.

karate51m

Zaawansowani zawodnicy mogą przygotowywać swoją formę do zawodów o różnej randze i doskonalić swoje umiejętności pod okiem największych autorytetów karate tradycyjnego z Polski i zza granicy.
Karate to sztuka walki, która powstała w Japonii, mająca obecnie ponad sto odmian. Charakterystyczny dla tej dyscypliny jest system stopni mistrzowskich i uczniowskich, który ma motywować do rozwoju. Trening odbywa się w białym kimonie przewiązanym specjalnym pasem. Jego kolor zależy od stopnia zaawansowania trenującego – początkujący noszą biały pas, a mistrzowie czarny.

pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

karate2

Klub Karate Tradycyjnego jest klubem zrzeszonym w Polskim Związku Karate Tradycyjnego. Klub powstał w październiku 1998 r. Treningi prowadzone są w trzech grupach zróżnicowanych pod względem wieku ćwiczących i stopnia ich zaawansowania. Dzieci i młodzież poznają zasady samoobrony, przygotowują się do wysiłku fizycznego, ćwiczą gimnastykę ruchową i odbywają zajęcia rekreacyjne. W każde wakacje organizowane są obozy szkoleniowe w górach i nad morzem. Sztuki walki, poza doskonaleniem umiejętności sportowych, powinny mieć również wartość edukacyjną.

karate1

karate4m

Related Posts