Sukcesy Hani Pasikowskiej z Żarek

by biuro

Hanna Pasikowska jest uczennicą klasy szóstej w Szkole Podstawowej im. Władysława Szafera w Żarkach. W sezonie 2022/2023 reprezentowała klub Dwójka Zawiercie, osiągając niezwykle imponujące wyniki w siatkówce. Jest aktualną Mistrzynią Śląska w siatkówce halowej, zwyciężając w rywalizacji z 92 drużynami. Finał Mistrzostw Śląska odbył się w Katowicach.

H. Pasikowska zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski w siatkówce halowej, pokonując 30 najlepszych drużyn z 16 województw w Gliwicach. W siatkówce plażowej również odniosła sukcesy, zdobywając Wicemistrzostwo Śląska w Dąbrowie Górniczej oraz zajmując 9. miejsce na Mistrzostwach Polski w Kołobrzegu.

W minionym sezonie Hanna reprezentowała klub w ponad 30 turniejach na terenie Polski. Jej zaangażowanie i umiejętności sportowe zostały dostrzeżone przez koordynatora i zatwierdzone przez Biuro Projektu siatkarskich ośrodków szkolnych, które powołało ją na dwutygodniowy obóz reprezentacji Polski w Białej Podlaskiej, stanowiący selekcję do Mistrzostw Europy. Powołanie to było wynikiem dwóch etapów selekcji, które odbyły się na Śląsku w Jastrzębiu Zdroju oraz podczas trzydniowego zgrupowania w Twardogórze. Warto podkreślić, że Hanna jest jedną z dwóch zawodniczek reprezentujących Województwo Śląskie.

Dodatkowo Hanna została powołana na zgrupowanie do kadry wojewódzkiej młodziczek, które odbyło się w kwietniu w Międzybrodziu Bialskim.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Hanna jest uczennicą klasy sportowej, angażując się w treningi cztery razy w tygodniu, a także w treningi indywidualne. Warto przy tym wspomnieć, że Hanna równocześnie osiąga bardzo dobre wyniki w nauce biorąc udział w wielu konkursach przedmiotowych, o zasięgu ogólnopolskim. Zdobyła drugą najwyższą średnią w szkole w minionym roku szkolnym 5,53.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

(Tekst i zdjęcia: Archiwum rodzinne)

Related Posts