PolskiBus.com zmienia oblicze rodzinnego podróżowania!

 • Już od teraz, podróże realizowane w trakcie ferii zimowych, czyli między 18 stycznia a 28 lutego, dla dzieci do 6 roku życia są realizowane za 0 zł
 • Jedyny koszt biletu dla dziecka to opłata rezerwacyjna w wysokości tylko 1 zł
 • Promocja startuje już dziś, 18 stycznia i obowiązuje na kursach realizowanych zarówno przez PolskiBus.com, jak również PolskiBusGold.com
 • Aby zakupić bilet dla dziecka za 0 zł należy w wyszukiwarce połączeń wybrać zakładkę ULGI, a w niej zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
 • W ramach biletu można bezpłatnie zabrać sanki, narty lub deskę snowboardową

PolskiBus.com wspólnie z PolskiBusGold.com startuje z fantastyczną promocją przygotowaną specjalnie dla dzieci na okres ferii zimowych. Od 18 stycznia korzystając z ulgi „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” można zakupić dla swojej pociechy bilet za 0 zł! Jedyny koszt to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Przejazdy mogą być realizowane aż do zakończenia ferii zimowych, czyli do 28 lutego. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach w ramach siatki połączeń PolskiBus.com i PolskiBusGold.com. Oczywiście, dzieci w tym wieku nie mogą podróżować samodzielnie, dlatego ich opiekunowie w dalszym ciągu mają szansę na upolowanie biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej w ramach Zimowej Bonanzy.

„Tego jeszcze nie było! Postanowiliśmy przygotować po raz pierwszy w historii PolskiBus.com niecodzienną promocję, którą kierujemy do osób podróżujących z dziećmi. Jeśli Twoja pociecha ma mniej niż 6 lat to bilet dla niej będzie kosztował Cię 0 zł! Jedyny koszt jej podróży to 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Idealna okazja, aby wspólnie z rodziną wybrać się w podróż i spędzić ferie zimowe poza domem. Co ważne, w ramach biletu każdy pasażer może bezpłatnie zabrać ze sobą m.in. sprzęt narciarski!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Ferie zimowe to znakomity moment do zabrania rodziny, spakowania sprzętu narciarskiego, desek snowboardowych czy sanek (których przewóz jest całkowicie bezpłatny w ramach dostępnego miejsca w luku bagażowym) i wybrania się w podróż razem z PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com. Wszystkie dzieci w wieku do 6 lat odbędą ją za jedynie złotówkę ponoszoną z poziomu opłaty rezerwacyjnej, zaś sam bilet jest za 0 zł. Aby móc skorzystać z promocji należy przy zakupie biletu dla dziecka po wyborze dogodnego połączenia za pomocą wyszukiwarki oraz terminu podróży pomiędzy 18 stycznia a 28 lutego konieczne jest zaznaczenie w zakładce ULGI opcji „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”. Rodzice czy opiekunowie również mają szansę na odbycie podróży w niezwykle atrakcyjnej cenie, ponieważ ceny naszych biletów zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Regulamin Promocji „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł*!”

 1. Promocja „Ferie zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł* obowiązuje w okresie od 18 stycznia do 28 lutego 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
 2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
 3. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
 4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
 5. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
 6. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
 7. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej polskibus.com oraz www.polskibusgold.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
 8. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać
 9. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.
 10. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych, zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.

* – koszt biletu wynosi 0 zł, aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej

 

PolskiBus.com

PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje aż 23 trasy docierając do 37 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrowa Wielkopolskiego, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzega, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Related Posts