Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Częstochowie zaprasza dzieci oraz ich rodziców i opiekunów do udziału w projekcie: „Zmysły drogą do poprawy jakości życia. Integracja Sensoryczna”.

Bezpłatna terapia sensoryczna dla częstochowskich dzieci *

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Częstochowie zaprasza dzieci oraz ich rodziców i opiekunów do udziału w projekcie ;

” Zmysły drogą do poprawy jakości życia. Integracja Sensoryczna”.

Projekt obejmuje terapie sensoryczną prowadzoną w terminie 01.02.2016-31.12.2016 dla 20 dzieci w wieku 2 – 16 lat z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności. Terapia będzie prowadzona w sposób ciągły 5 dni w tygodniu przez wykwalifikowany personel.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy na spotkania informacyjne, które odbędą się w Galerii Częstochowskiego Centrum dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Częstochowie przy ul. Focha 71

Szambo betonowe Gdynia, Gdańsk, Jastarnia Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Maskotki na szudełku

Maskotki z włóczki robione na szydełku, przytulanki, kolekcjonerskie zabawki na drucianym szkielecie, które można wyginać i układać w różnych pozycjach. Wszystkie maskotki amigurumi są wykonane według moich autorskich wzorów.

Pierwszy termin spotkania 21.01.2016 r. godz. 17.00

Drugi termin spotkania 28.01.2016 godz. 17.00

Szczegółowe informacje o udziale w terapii sensorycznej udzielane są pod numerem tel. 693 571 988, 602 183 314

oraz pod adresem e-mail: psuooczest@gmail.com

 

Serdecznie Zapraszamy!

 *ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Projekt p.t. „ Zmysły drogą do poprawy jakości życia. Integracja sensoryczna.” współfinansowany przez PFRON w ramach dwudziestego czwartego konkursu o zlecenie realizacji zadań ( w formie wsparcia) w ramach art. 36 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.

 

Related Posts