Janusz Yanina Iwański wspólnie z zespołem 4GRAMY – 9.12

by Grzegorz Ławniczek

9 grudnia o godzinie 19.00 Janusz Yanina Iwański wspólnie z zespołem 4GRAMY wystąpi na koncercie organizowanym przez Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” i Miejski Dom Kultury w sali przy ul. Łukasińskiego 50/68.

Bilety po 40 i 30 zł do kupienia w sekretariacie OPK od poniedziałku 28 listopada oraz w MDK  (w dniu koncertu od godz. 16.00 do 19.00).

Po ogromnym sukcesie piosenki „Wielkie Podzielenie”, Janusz Yanina Iwański jakiś czas trzymał fanów w stanie niedosytu, ale dziś wraca z nowym, rockowym, niesamowicie przebojowym albumem „Kręci się”. W kompozycjach słychać fascynację najlepszymi latami brytyjskiego rock and rolla, harmonie i melodie brzmią jak w The Beatles, The Kinks, Blur czy Oasis, a do tego mają tę specyficzną energię, która nie pozwala usiedzieć spokojnie. Yanina pokazuje się z najlepszej strony jako interesujący i sprawny kompozytor, doświadczony gitarzysta i wokalista o ciekawej, lekko zachrypniętej barwie głosu.
Tytułowy singiel „Kręci się”, który promuje nową płytę Yaniny, został nagrany z gościnnym udziałem Muńka z T.Love. Utwór ten jest idealnym przykładem piosenki z doskonałym riffem, tekstem i rockandrolowym czadem. Album zawiera także bonus track: „Wielkie podzielenie”.

Related Posts