Scena Lokalna. Koncert zespołu Śliwka – 20 marca 2022r.

by biuro
W Ośrodku Promocji Kultury wystąpi zespół Śliwka.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Przypominamy o obowiązujących zasadach sanitarnych.
Gdzie: Gaude Mater Częstochowa, Scena Lokalna.
Godz: 18.00
Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater

Śliwka

Śliwka to częstochowski zespół, powstały w 2019 roku z inicjatywy Marcela Śliwińskiego, który jest frontmanem i autorem tekstów. Muzykę grupy można scharakteryzować jako rock alternatywny z domieszką ciężkich brzmień, często przypominający wyspiarski indie rock. Śliwka czerpie swoje inspiracje z różnych odmian muzyki, od death metalu po rocka. Zespół porównuje swoją muzykę do doliny: „w niektórych momentach agresywna i ponura, a w innych delikatna i melancholijna”.
___
fot. z archiwum zespołu
REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts