Koncert Clödie – 5 czerwca

by biuro

NIEDZIELA, 5 CZERWCA 2022 O 18:00
Scena Lokalna. Koncert Clödie
Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater

W Ośrodku Promocji Kultury na Scenie Lokalnej wystąpi Clödie.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny. Więcej informacji na stronie: gaudemater.pl

Clödie

Clödie to rockowa formacja, na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem wokalistka – Klaudia „Clödie” Trzepizur oraz kompozytor i producent muzyczny – Olaf Olszewski.
Clödie to rockowe brzmienie lat 80. i 90. z nutką nowoczesności. Świeżość i ogromna żywiołowość na scenie sprawiają, że zespół szybko znajduje wspólny język z odbiorcą.

Klaudia Trzepizur uczestniczyła w 4. edycji programu The Voice of Poland. A popularność zespołu zapoczątkował singiel „GO!” – entuzjastycznie przyjęta przez fanów propozycja zgłoszona do Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji w 2018 roku – oraz aranżacja utworu „Zombie” zespołu The Cranberries, który osiągnął już ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.
Zespół Clödie zagrał dotychczas ponad 100 koncertów w kraju i zagranicą. Ma na swoim koncie występy w USA, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii czy Austrii. Pojawił się na uznanych koncertach i festiwalach, rozgrzewając publiczność do czerwoności.

fot. materiały prasowe
– – –
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:
https://gaudemater.pl/wytyczne/

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts