Koncert Clödie – 5 czerwca

by biuro

NIEDZIELA, 5 CZERWCA 2022 O 18:00
Scena Lokalna. Koncert Clödie
Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater

W Ośrodku Promocji Kultury na Scenie Lokalnej wystąpi Clödie.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny. Więcej informacji na stronie: gaudemater.pl

Clödie

Clödie to rockowa formacja, na czele której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem wokalistka – Klaudia „Clödie” Trzepizur oraz kompozytor i producent muzyczny – Olaf Olszewski.
Clödie to rockowe brzmienie lat 80. i 90. z nutką nowoczesności. Świeżość i ogromna żywiołowość na scenie sprawiają, że zespół szybko znajduje wspólny język z odbiorcą.

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Klaudia Trzepizur uczestniczyła w 4. edycji programu The Voice of Poland. A popularność zespołu zapoczątkował singiel „GO!” – entuzjastycznie przyjęta przez fanów propozycja zgłoszona do Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji w 2018 roku – oraz aranżacja utworu „Zombie” zespołu The Cranberries, który osiągnął już ponad 30 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.
Zespół Clödie zagrał dotychczas ponad 100 koncertów w kraju i zagranicą. Ma na swoim koncie występy w USA, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii czy Austrii. Pojawił się na uznanych koncertach i festiwalach, rozgrzewając publiczność do czerwoności.

fot. materiały prasowe
– – –
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:

AKTUALNE WYTYCZNE SANITARNE DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH OŚRODEK PROMOCJI KULTURY W CZĘSTOCHOWIE

Related Posts

Szambo betonowe