Maddie Rock Squad odwiedzi Kielce! – 13 stycznia

by Grzegorz Ławniczek
Po koncertach w Częstochowie, Tarnowie, Tarnobrzegu, Kutnie, Chorzowie, Sosnowcu i Wrocławiu w ramach trasy koncertowej promującej debiutancki krążek „ZEW” wydany we wrześniu, br. Maddie Rock Squad pojawi się w Kielcach.
13-go stycznia w Klubie Chicago Kielce wystąpią zespołyMaddie Rock Squad, Black Mary Rose (https://www.facebook.com/events/819778009940784).

Maddie Rock Squad

– zespół rockowy, który łączy mocne gitarowe riffy z damskim wokalem. Maddie Rock Squad nie ogranicza się jedynie do jednego gatunku muzycznego. Zespół z łatwością przechodzi od mocnego rocka przez blues po wzruszające ballady. To dowód na wszechstronność i elastyczność artystyczną, której nie można nie docenić. Dźwięki grupy potrafią poruszyć zarówno tych, którzy szukają mocnych wrażeń, jak i tych, którzy pragną chwili zadumy przy subtelnych dźwiękach gitary. Maddie Rock Squad zyskał uznanie nie tylko w lokalnym środowisku muzycznym. Zespół miał okazję dzielić scenę z takimi gigantami polskiej sceny muzycznej, jak Elektryczne GitaryClosterkeller czy Łukasz Łyczkowski. To świadczy o wielkim profesjonalizmie i umiejętnościach zespołu, który nie tylko podąża za ścieżką swojej pasji, ale także zdobywa uznanie wśród renomowanych artystów.


Nowy teledysk -Maddie Rock Squad (MRS) – To Ja [Official Video]

Maddie Rock Squad – skład:

Magda Maddie Nowak – wokal, Michał Lewandowski – perkusja, Patryk Kuroń – gitara, Bartek Kuras – gitara solowa, Radek Wojnowski – gitara basowa
Od maja 2023r. managerem zespołu jest Adam Sęczkowski.
Profil zespołu: https://www.facebook.com/maddierocksquadMRS

Melodia trwa

Wcześniej zagra zespół Black Mary Rose.

Black Mary Rose

-tworzą pasjonaci grania rocka. Roksana zapewnia mocny wokal, Piotrek surową gitarę, a Marcin i Krzysiek odpowiedzialni są za sekcję basu i perkusji. Zespół gra własne utwory, których stylistka obejmuje rockowe ballady po utwory zahaczające o klasyczny hard rock i heavy metal. Zespół za udany koncert uznaje taki, jeśli choć jednej osobie udaje się poprawić humor i dodać energii na kolejny dzień.
Profil zespołu: https://www.facebook.com/BMRblackmaryrose
★ GODZINY:
19:30 – otwarcie klubu
20:00 – Black Mary Rose
21:00 – MADDIE ROCK SQUAD
★ BILETY:
przedsprzedaż 20 PLN
w dniu koncertu 30 PLN

Następne koncerty Maddie Rock Squad w roku 2024 znaleźć można pod tym linkiem:

koncert kielce plakat

 

maddie3

maddie5

Fot. Grzegorz Ławniczek

Related Posts