W sobotę 24 czerwca wraca Frytka OFF w Częstochowie

by biuro

W sobotę 24 czerwca wraca Frytka OFF. To już 11 rok festiwalu alternatywnych brzmień w Częstochowie.

Tym razem na muzycznej scenie w Parku Lisiniec usłyszymy m.in. duet Karaś/Rogucki, Bass Astrala i Polę Rise. Wśród tegorocznych gości nie zabraknie również artystów wywodzących się z Częstochowy – Susk & Slotkakotka123 i Blurred Pink. Częstochowski festiwal dzięki wieloletniemu promowaniu kultury alternatywnej stał się jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń w mieście. To właśnie tam co roku gromadzą się fani dobrej muzyki.

Festiwal Frytka OFF w Częstochowie

Program:

Susk & Slotkakotka123 to najświeższe odkrycie ostatniego czasu w świecie muzycznym. Twórczynie pochodzące z Częstochowy łączą ze sobą szeroko pojętą kulturę i brzmienie hip-hopu z miłością do liryki i tworzenia niebanalnych tekstów. Susk jest autorką minialbumu „ZMIENNE ZAKŁÓCAJĄCEˮ, który ukazał się w połowie marca 2022 roku. Raperka na co dzień żyje w Warszawie. Slotkakotka123 tworzy muzykę do tekstów Susk. Inspirują ją niecodzienne dźwięki życia codziennego, które usłyszycie w ,,ZMIENNYCH ZAKŁÓCAJĄCYCH”. Na Frytce wystąpią o godz. 18.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Blurred Pink to duet muzyczny tworzony przez Barbarę Urbańczyk i Michała Kapicę, twórców związanych z Częstochową. W swoim dorobku mają pięć autorskich utworów. Jeden z nich, ,,Czy tu jest nasz dom”, czterokrotnie zajął 1. miejsce na Liście Piosenek Radia 357. Pojawili się na antenie rozgłośni w audycji ,,Głośni jak miłość”, co pozwoliło im wystąpić podczas Męskiego Grania w Żywcu. Na „frytkowej” scenie wystąpią o godz. 19.30.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Pola Rise to piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Związana jest z Warszawą. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2014, mając swój udział w utworze ,,Away’’ nagranym przez producenta Manoida. W tym samym roku wydała swój pierwszy solowy singiel ,,Did You Sleep Last Night’’. Występowała w warszawskim klubie Znajomi Znajomych, gdzie na scenie towarzyszyły jej m.in. Kasia Stankiewicz, Natalia Nykiel i Ina West. Od 2017 współpracuje z wytwórnią Warner Music Poland.  Na festiwalu wystąpi o godz. 21.

Karaś/Rogucki to duet, który powstał po zawieszeniu działalności zespołów Coma i The Dumplings. Zespół tworzy pop alternatywny. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami. Połączenie muzyczne dwóch odrębnych światów przyniosło niespodziewane efekty w postaci materiału opisywanego przez samych artystów jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I z całą pewnością, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Na częstochowskiej scenie wystąpią o godz. 22.30.

Bass Astral to twórca muzyki elektronicznej związany z Krakowem. Jakub Tracz zaczynał jako basista w rockowych zespołach Clock Machine i Cinemon. W 2015 roku przyjmując pseudonim sceniczny rozpoczął muzyczną współpracę z Igo tworząc duet, który szybko zyskał popularność wśród wielu środowisk muzycznych. W 2021 duet zakończył swoją działalność i od tej pory Bass Astral skupił się na solowej twórczości. Aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem „Muzyka Taneczna” oraz rozwija swoje umiejętności w muzyce klasycznej. Bass Astral czerpie inspirację z muzyki takich artystów jak Nicolas Jaar, Avicii, Flume, Nils Frahm czy John Frusciante. Na festiwalu wystąpi o północy.

Wstęp na festiwal jest wolny

Od godz. 15 na terenie Parku Lisiniec będzie można skorzystać z foodtruckowej oferty gastronomicznej. Na after party zaprasza La Playa.

Jak Frytka Off, to tylko Park Lisiniec

Jak Oficjalne After Party, to tylko La Playa.

Po koncertowych brzmieniach, płynących z main stage, bawimy się podczas afterparty na plaży w sercu miasta.

Czekać na Was będzie gorący taneczny parkiet, rozgrzany przez naszych rezydentów muzycznych.

Przez całą noc czekać na Was będą orzeźwiające drinki, jak również nasza kuchnia.

Related Posts