Scena Lokalna. Koncert muzyki meksykańskiej

by biuro

Wydarzenie Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater, Weronika Zielińska i Sombrero Negro

Gdzie: Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie

Kiedy: 10.04.2022r. o 18.00

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

W Ośrodku Promocji Kultury wystąpi trio w składzie Albert Suazo, Eduardo Bortolotti i Weronika Zielińska-Wilczyńska z koncertem muzyki meksykańskiej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny.

Alberto Suazo i Eduardo Bortolotti mieszkają w Polsce od ponad 10 lat, od samego początku popularyzują kulturę meksykańską w naszym kraju. Tworzą podstawę zespołu Sombrero Negro. Wykonują muzykę latynoską, organizują pokazy azteckie czy prelekcje na temat kultury Meksyku.
Weronika Zielińska-Wilczyńska jest absolwentką Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie, należy do Studia Piosenki Metro w Częstochowie, prowadzi zajęcia muzyczne w Szkole Tańca Estyma. Występowała z zespołem Mariachi, prezentując repertuar latynoski.

fot. archiwum artystów

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/

Wytyczne sanitarne:

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejamy całe floty pojazdów firmowych, samochody osobowe, ciągniki, tiry, samochody specjalne, cysterny. Agencja Reklamowa Demo zaprasza. Breloczki na szydełku

AKTUALNE WYTYCZNE SANITARNE DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH OŚRODEK PROMOCJI KULTURY W CZĘSTOCHOWIE

Related Posts