Scena Lokalna. Koncert muzyki meksykańskiej

by biuro
0 komentarz

Wydarzenie Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater, Weronika Zielińska i Sombrero Negro

Gdzie: Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie

Kiedy: 10.04.2022r. o 18.00

W Ośrodku Promocji Kultury wystąpi trio w składzie Albert Suazo, Eduardo Bortolotti i Weronika Zielińska-Wilczyńska z koncertem muzyki meksykańskiej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny.

Alberto Suazo i Eduardo Bortolotti mieszkają w Polsce od ponad 10 lat, od samego początku popularyzują kulturę meksykańską w naszym kraju. Tworzą podstawę zespołu Sombrero Negro. Wykonują muzykę latynoską, organizują pokazy azteckie czy prelekcje na temat kultury Meksyku.
Weronika Zielińska-Wilczyńska jest absolwentką Szkoły Muzycznej I Stopnia w Częstochowie, należy do Studia Piosenki Metro w Częstochowie, prowadzi zajęcia muzyczne w Szkole Tańca Estyma. Występowała z zespołem Mariachi, prezentując repertuar latynoski.

Wynajem łodzi, motorówek Zegrze. Wynajem łodzi motorowych bez patentu oraz skuterów wodnych nad Zagrzem - tel. 792 792 610.

fot. archiwum artystów

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/

Wytyczne sanitarne:

AKTUALNE WYTYCZNE SANITARNE DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH OŚRODEK PROMOCJI KULTURY W CZĘSTOCHOWIE

pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Related Posts