To smutna informacja dla fanów talentu Rodrigueza: z powodu choroby artysta zmuszony był odwołać swoje koncerty w Europie. Miały odbyć się 25 maja w Parc del Forum w Barcelonie oraz 31 maja w Parque da Cidade w Porto.

sixto-rodriguez_12

W opublikowanym oświadczeniu czytamy: – Po wielu miesiącach koncertowania, Rodriguez został zmuszony do podjęcia trudnej decyzji o anulowaniu pierwszych występów na swojej europejskiej trasie koncertowej.

sixto rodriguez-concert3

Charyzmatyczny muzyk z Detroit potwierdził jednocześnie swoją obecność na innych planowanych koncertach. Na początku czerwca Rodriguez zagra trzy koncerty w Paryżu, 7 oraz 8 czerwca w londyńskim Hammersmith Apollo, a 29 czerwca Sixto będzie gwiazdą kultowego festiwalu w brytyjskim Glastonbury. Artysta zapowiedział również swój występ 8 lipca w Barcelonie.

sixto-rodriguez-13
Sixto Rodriguez cierpi na jaskrę, która drastycznie ogranicza mu zdolność widzenia. Porusza się wolno, a kiedy chodzi, zwykle trzyma kogoś za ramię. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbył wyczerpującą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, Republice Południowej Afryki oraz Australii.

rodriguez-concert2

Szambo betonowe Gdynia, Gdańsk, Jastarnia Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Maskotki na szudełku

Maskotki z włóczki robione na szydełku, przytulanki, kolekcjonerskie zabawki na drucianym szkielecie, które można wyginać i układać w różnych pozycjach. Wszystkie maskotki amigurumi są wykonane według moich autorskich wzorów.

Sixto Rodriguez to bohater filmu „Sugar Man”. Zapomniany muzyk w ciągu zaledwie kilku miesięcy z nieznanego artysty stał się gwiazdą wielkiego formatu. Jego album „Searching For Sugar Man” w krótkim czasie zdobył w naszym kraju status Złotej Płyty i od dnia premiery nie schodzi poza pierwszą dwudziestkę najchętniej kupowanych płyt w Polsce.

http://muzyka.dziennik.pl/

Related Posts