Koncert FISZ EMADE TWORZYWO – 19 marca 2022r.

by Grzegorz Ławniczek
Wydarzenie Klub Rura i Fisz Emade
Klub Rura, Al. NMP 38 Częstochowa

SOBOTA O 20:00 – 23:00

Bilety:
goout.net/pl/fisz-emade-tworzywo/szpbgat
Druga pula w sprzedaży – 100 zł.

Bilety do kupienia:

Salon Muzyczny Rock’n’Roll
Częstochowa Aleja Kościuszki 21
Otwarty w godz: 10-17
Butik Love Mode 
Częstochowa Aleja Wolności 22
Otwarty w godz 10-17
Monument Skate Shop  
Aleja Najświętszej Maryi Panny 31
Otwarty w godz: 10-17

Bilety Online:
https://goout.net/pl/fisz-emade-tworzywo/szpbgat/

Płatność tylko gotówką !!!!
Ilość Miejsc Ograniczona !!!
FISZ EMADE TWORZYWO to jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce około hiphopowej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się jednak, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.
Ich najnowszy album, „Ballady i Protesty” to mocny powrót do korzeni muzycznej podróży zespołu do lat 90., w których rozwijała się tak zwana muzyka miasta – hip hop czy elektronika. To sentymentalna opowieść o brzmieniach, które były inspiracją i wskazały drogę poszukiwań. Ale przede wszystkim to płyta sprzeciwu. Pełna niezgody na infantylną, agresywną, czarno-białą politykę, na omijanie w życiu publicznym tak ważnych tematów jak prawa człowieka czy zmiany klimatyczne. I, jak zawsze u Fisza, wszystko to przekazane w mocnych tekstach, pełnych ironii, skupienia nad pędzącym nie wiadomo dokąd światem, wnikliwych spojrzeń w głąb gościa zagubionego w chaosie nieuniknionych zmian.
Na płycie uznanej przez krytyków za jeden z najlepszych albumów 2021, znajdziemy 18 utworów, w których nagraniach udział wzięli m.in. Mariusz Obijalski (instr. klawiszowe), Michał Sobolewski (gitary), Marcin Pendowski i Staszek Wróbel (bas), wokalistka zespołu Shyness! Rebeka Iwona Skwarek oraz Chór Akademii Morskiej w Szczecinie pod dyrekcją Sylwii Fabiańczyk-Makuch.

Related Posts