V Jurajskie Zawody Balonowe 21-24.07.2022 – Program

by Grzegorz Ławniczek

V Jurajskie Zawody Balonowe w Olsztynie koło Częstochowy

  • Termin: 21-24.07.2022
  • Lokalizacja: Janów i Olsztyn

Komisja Balonowa przy Aeroklubie polskim zdecydowała, że w tym roku Gminy Janów i Olsztyn, zorganizują Puchar Polski w Lotach Balonami na Ogrzane Powietrze.

Po sukcesie organizowanych przez nasze gminy Balonowych Mistrzostw Polski, Aeroklub przyznał nam prestiżowy przywilej zorganizowania Zawodów również w 2022 r.

Impreza zaplanowana została na 21-24.07.2022 roku, na terenie Gmin Janów i Olsztyn. O miejsce na podium walczyć będzie jak co roku wiele załóg.

Zawody są bardzo widowiskowe i atrakcyjne dla publiczności. Trudno wyobrazić sobie lepszą promocje dla naszych gmin – komentują włodarze Janowa i Olsztyna.

Ubiegłoroczne rozegrane na terenie Gmin Janów i Olsztyn Mistrzostwa Polski, odbywające się pod patronatem Ministra Sportu i Marszałka Województwa Śląskiego, były ogromnym sukcesem i bardzo podobały się licznie zgromadzonej publiczności. Zdjęcia balonów królowały na portalach społecznościowych i w wielu mediach.

Hotel Kmicic Belvedere&Spa i akcja balonowa!

A my jak co roku, zapraszamy wszystkich fanów baloniarstwa do naszego Hotelu Kmicic.
Po zawodach będzie na Ciebie czekał przytulny pokój, basen, SPA i strefa wellness.

Zapraszamy do kontaktu z nami: 600 837 067

Program zawodów już wkrótce na naszej stronie.

Rysunek żródło: balonowajura.pl

Rysunek żródło: balonowajura.pl

Program IV Jurajskich Zawodów Balonowych w Olsztynie

Nad jurajskimi gminami Olsztyn i Janów już po raz czwarty będzie można podziwiać niezwykłe balonowe widowisko. Sportową rywalizację ekip balonowych uświetnią starty najlepszych polskich pilotek.
W lipcu Olsztyn i Janów zostaną gospodarzami IV Jurajskich Zawodów Balonowych, w ramach których odbędą się Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Balonowy Puchar Polski. Współorganizatorem jest Aeroklub Śląski. Zawody zaplanowano na 15-18.07.2021 r. O zwycięstwo walczyć będą najlepsze ekipy, w tym po raz pierwszy na Jurze – najbardziej utytułowane zawodniczki. Dyrektorem zawodów będzie Eugenius Komas z Litwy.

– Zawody rozegrane w poprzednich latach okazały się ogromnym sukcesem medialnym i przyciągnęły rzesze publiczności. Trudno wyobrazić sobie lepszą promocję dla naszych gmin. – komentują włodarze Janowa i Olsztyna.
Już dziś zapraszamy do dodania IV Jurajskich Zawodów Balonowych do wakacyjnych planów.

Poniżej załączamy formularz zgłoszeniowy dla pilotów balonów oraz mapę zawodniczą! Zapraszamy serdecznie!

LOGO PDF Balony 2021 karta zgłoszenia
LOGO WORD Balony 2021 karta zgłoszenia
LOGO PDF POL_MAP mapa

balony program

Kiedy możesz stracić prawo jazdy w 2022r.

Kursy i szkolenia z termowizji – obsługa i pomiary kamerą termowizyjną

SEO Amsterdam

Related Posts