Kortez Kwadro Tour – Częstochowa – 19.04.2022

by biuro

WTOREK, 19 KWIETNIA 2022 O 20:00 – 22:00
Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022 / SOLD OUT
Filharmonia Częstochowska

KORTEZ KWADRO TOUR
19 kwietnia 2022 r. / rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00

CZĘSTOCHOWA – Filharmonia Częstochowska, ul. Wilsona 16
BILETY: KONCERT WYPRZEDANY!
https://biletyna.pl/koncert/Kortez/Kwadro-Tour/Czestochowa

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Tej wiosny będziemy kontynuować Kortez Kwadro Tour.
Będzie to już prawdopodobnie ostatnia odsłona tej formuły opartej na przybliżeniu sylwetki Korteza poprzez przekrój Jego dotychczasowego dorobku. W marcu i kwietniu 2022 roku odwiedzimy miasta, do których dawno nie zajeżdżaliśmy oraz te, do których nigdy nie było nam po drodze.
Na scenie Kortez pojawi się w towarzystwie Krzyśka Domańskiego, Roberta Szymańskiego i Tomka Ziętka.
Wszystkie koncerty będą miały charakter zasiadany i rozpoczną się punktualnie. Uczulamy by przybyć na miejsce odpowiednio wcześniej, ponieważ spóźnialscy będą musieli zaczekać na przerwę.

Related Posts