Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach

Agencja Reklamowa Demo zajmuje się profesjonalnym oklejaniem samochodów osobowych, dostawczych, tir-ów, ciężarówek, autobusów, cystern, samochodów specjalistycznych i naczep. Oklejanie samochodów w Katowicach

Oklejamy samochody w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Olsztynie i innych miastach, gdzie mamy swoje przedstawicielstwa. Oklejanie samochodów we Wrocławiu to ekonomiczny i trwały sposób na pokazanie swojej firmy klientom. Profesjonalna reklama na samochodzie tworzy pozytywny wizerunek firmy. Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. To reklama mobilna która pracuje dla Ciebie przez cały rok. Reklama na samochodach – zapraszamy do współpracy.

Realizujemy oklejanie flot samochodowych oraz pojedynczych pojazdów.

Reklama na samochodach

Reklama na samochodach pracuje cały czas przez cały rok: dla zwiększenia ilości klientów dla twojego biznesu, większa zyski w firmie, buduje zaufanie do twojego biznesu, zwiększa rozpoznawalność marki i produktu, klienci widza Cię wszędzie.

>

Szambo 10m3>

. Produkcja, sprzedaż i montaż szamb 10 m3, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Do oklejania pojazdów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości folie firm takich jak 3M, Oracal, Avery dzięki czemu nasze realizacje są estetyczne i trwałe. Oklejanie samochodu folią na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu jest całkowicie bezpieczne dla samochodu i w 100% odwracalne.

Chcesz zmienić dotychczasowy wygląd swojego auta?
Dodać oryginalną grafikę lub wzór?
A może prowadzisz firmę i chcesz skorzystać z możliwości jakie daje ta forma promocji i reklamy?

Polecamy:

Kancelaria Tarchomin, prawnik Białołęka. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Pozycjonowanie Częstochowa

Oferujemy Państwu kompleksową i pełną obsługę:

Projekt + Druk we własnej drukarni wielkoformatowej + oklejanie samochodu

 • począwszy od prostych liter i wzorów na pełnym oklejaniu pojazdu kończąc, zmianie koloru auta
 •  oklejamy reklamowo samochody osobowe, dostawcze, kampery, przyczepy, autobusy, tiry, cysterny – oklejanie floty pojazdów firmowych
 • zmiana koloru samochodu – 3M, Avery, Oracal
 • oklejanie wnętrza samochodu
 • dechroming (oklejanie chromowanych elementów)
 • przyciemnianie lamp przednich i tylnych
 • aplikacja folii zabezpieczających PPF
 • oklejanie dachu / maski samochodu
 • reklama na samochód
 • stylizacje indywidualne samochodu
 • montaż spoilerów, spliterów, dokładek, zestawów stylizacyjnych
 • rozklejanie samochodów

Dodatkowo oferujemy także kompleksowe usługi reklamowe, między innymi:

– projekt logo,
– projekty graficzne,
– projekty materiałów reklamowych,
– identyfikacja wizualna,
– systemy wystawiennicze,
– druk wszelkiego rodzaju materiałów.

Wydrukujemy dla Ciebie folie samochodowe, banery, siatki mesh, systemy wystawiennicze i reklamowe, tablice reklamowe, billboardy…

Zmiana koloru auta

Pełne oklejanie auta to wspaniały sposób na zmianę wyglądu czy wyróżnienie się z tłumu. Jeżeli oklejać to tylko najlepszymi produktami uznanych marek jak Avery, 3M, Oracal i oczywiście u najlepszych aplikatorów.
Zmiana koloru to także bezpieczeństwo powłoki lakierniczej.
Głowna zaletą foli jest pełna ochrona lakieru pojazdu przed zarysowaniami, kamieniami i matowieniem oraz promieniowanie UV a co za tym idzie płowieniem lakieru. Proces aplikacji jest bezinwazyjny i w 100% demontowalny z karoserii bez jakichkolwiek uszczerbków powłoki lakierniczej.
Oferta nasza obejmuje nie tylko całkowitą zmianę koloru ale również wybranych elementów, stylizację, oklejenie reklamowe, oklejenie el. wnętrza samochodu, dechroming, przyciemnienie oraz zabezpieczenie lamp,

OCHRONA LAKIERU PPF (Paint Protection Film)

Oferujemy również zabezpieczenie powłoki lakierniczej foliami PPF (Paint Protection Film). Pozwoli to naszym klientom cieszyć się nieskazitelnym oryginalnym kolorem przez wiele lat.

oklejanie samochodów Wrocław oklejanie samochodów Warszawa reklama na samochodzie

Oklejanie samochodów Poznań

Reklama na samochodach Poznań

Gdziekolwiek jest oklejony samochód, reklama pracuje dla Ciebie! Reklama na samochodach pracuje przez cały rok zwiększając ilość klientów dla twojego biznesu, zyski w firmie, rozpoznawalność marki i produktu, budując zaufanie do twojego biznesu. Zadzwoń! tel. 783 838 310

Oklejanie samochodów Warszawa

Agnecja Reklamowa Demo:

kom: + 48 783 838 310
tel: + 48 89 533 07 67

marketing@demo.biz.pl

 

Related Posts