Moto Festiwal w Parku Lisiniec – 17.09

by biuro

Zlot wyjątkowych samochodów, zawody i muzyka na żywo –  to wszystko czeka na odwiedzających Moto Festiwal 2022, który odbędzie się w najbliższy weekend w Parku Lisiniec. Początek w sobotę o godz. 10.00.

Fani motoryzacji będą mogli obejrzeć wyjątkowe samochody już w najbliższą sobotę i niedzielę. W programie imprezy znalazły się zawody, m.in. na najładniejszą felgę czy najbardziej oświetlony samochód. Na scenie wystąpią częstochowskie kapele, a na odwiedzających będzie czekała strefa food tracków i wesołe miasteczko.

Organizatorami imprezy Avia Moto Festiwal 2022 są stowarzyszenie Częstokocham, StudioPromo, FlashBox , ADR Cars.

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka.

W galerii szczegółowy program imprezy.

Related Posts