Dzień Dziecka – BEZ GRANIC w TKKF „Pegaz”

by Grzegorz Ławniczek

Wydarzenie zaplanowane jest na 11 czerwca 2022 r (sobota) o 12:00 – 20:00
Dzień Dziecka – BEZ GRANIC
Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF „Pegaz”

Wydarzenie Ambasada Dobroczynności i Zarząd Terenowy NSZZP w KMP Częstochowa
Czas trwania: 8 godz.

Ambasada Dobroczynności w ramach projektu Pomagamy, Dbamy Gramy, wraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Częstochowie. Zapraszamy na piknik rodzinny pt:

„Dzień Dziecka – BEZ GRANIC”
Miejscem imprezy jest Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF ”Pegaz”
ul. Mstowska 46, Częstochowa.
Całą przestrzeń imprezy planujemy podzielić na kilka stref edukacyjno – rozrywkowych, tak aby każdy mieszkaniec znalazł coś dla siebie. W czasie pikniku nie zabraknie dobrej muzyki. Gwiazdami wieczoru będą występy topowych wykonawców muzyki rock i pop, znanych zarówno ze stacji radiowych, jak i telewizyjnych.

Planujemy również atrakcje, które przeznaczone będą zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, będą to m.in.: loteria fantowa z cennymi nagrodami, strefa dmuchanych zjeżdżalni, sztuka pierwszej pomocy, malowanie twarzy oraz pokazy iluzjonistów, jazdy konne, przejażdżki bryczką, planujemy atrakcje motoryzacyjne, konsultacje dietetyczne oraz przegląd sportowej Częstochowy Najważniejszym oczywistym naszym celem jest integracja małych i dużych mieszkańców Częstochowy, okolic oraz dzieci i rodzin Ukraińskich. Na imprezę zostały zaproszone znane osoby ze świata mediów, kultury, biznesu i sportu. Planujemy również konferencję prasową z udziałem ogólnopolskich oraz lokalnych mediów.
Serdecznie zapraszamy do udziału i liczymy na Państwa wsparcie i współpracę.

Related Posts