JURA EXPO 2016

Od 29 do 31 stycznia potrwają Targi Sportu, Turystyki i Rekreacji JURA EXPO 2016. Dochód ze sprzedaży biletów na imprezę zostanie przeznaczony na szczytny cel.


Podczas trzydniowej imprezy, służącej promocji miasta i Jury Krakowsko-Częstochowskiej, swoją ofertę turystyczną i sportową zaprezentują zarówno wystawcy z Częstochowy i okolic, jak i przedsiębiorcy z innych regionów kraju. Oprócz samych targów, na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in. bilety do teatru, karnety do SPA, rower, czy przelot nad Częstochową.

expo

Targi Jura Expo 2016 odbędą się w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Scout przy ulicy Drogowców 12. Początek imprezy w piątek o godzinie 10.00. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu zostanie przekazany na rzecz Kamila Cieślara – związanego z Częstochową, młodego żużlowca, który kilka lat temu uległ wypadkowi podczas zawodów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Częstochowa 2020, we współpracy z organizacjami „Jest lepiej” i „Zabiegani”. Organizację Targów wspierają również: miasto Częstochowa, gmina Olsztyn, PTTK Bezdroża, BM Racing Team, fabrykarowerow.com oraz młodzież z Gimnazjum nr 2 im. Pokolenia Kolumbów.

Więcej informacji na stronie www.juraexpo.pl oraz profilach JURA EXPO na portalach społecznościowych.

Related Posts