JURA EXPO 2016

Od 29 do 31 stycznia potrwają Targi Sportu, Turystyki i Rekreacji JURA EXPO 2016. Dochód ze sprzedaży biletów na imprezę zostanie przeznaczony na szczytny cel.


Podczas trzydniowej imprezy, służącej promocji miasta i Jury Krakowsko-Częstochowskiej, swoją ofertę turystyczną i sportową zaprezentują zarówno wystawcy z Częstochowy i okolic, jak i przedsiębiorcy z innych regionów kraju. Oprócz samych targów, na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje i konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in. bilety do teatru, karnety do SPA, rower, czy przelot nad Częstochową.

expo

>

Szambo 10m3>

. Produkcja, sprzedaż i montaż szamb 10 m3, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Targi Jura Expo 2016 odbędą się w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym Scout przy ulicy Drogowców 12. Początek imprezy w piątek o godzinie 10.00. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów wstępu zostanie przekazany na rzecz Kamila Cieślara – związanego z Częstochową, młodego żużlowca, który kilka lat temu uległ wypadkowi podczas zawodów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Częstochowa 2020, we współpracy z organizacjami „Jest lepiej” i „Zabiegani”. Organizację Targów wspierają również: miasto Częstochowa, gmina Olsztyn, PTTK Bezdroża, BM Racing Team, fabrykarowerow.com oraz młodzież z Gimnazjum nr 2 im. Pokolenia Kolumbów.

Więcej informacji na stronie www.juraexpo.pl oraz profilach JURA EXPO na portalach społecznościowych.

Polecamy:

Kancelaria Tarchomin, prawnik Białołęka. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Pozycjonowanie Częstochowa

Related Posts