Warsztat o emocjach, potrzebach i wartościach „Po mojemu”

by biuro

SOBOTA, 4 CZERWCA 2022 O 10:00 – 18:00
Warsztat o emocjach, potrzebach i wartościach „Po mojemu”.
Harmonia Ciała

Wydarzenie Dominika Miedzińska-Golczyk, psycholog, psychotraumatolog
Harmonia Ciała
Bilety: psychologiawtle.pl

W. Wharton pisał, że „ludzie są przeważnie nieszczęśliwi, bo żyją nie po swojemu”. Ten warsztat pewnie nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale może będzie pierwszym krokiem do pełnego życia po swojemu?
Codziennie spełniamy cudze oczekiwania i wymagania, często nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Pracując z kobietami zauważam, że myślimy o innych, dbamy, zaspokajamy potrzeby dzieci, partnerów, rodziców, przyjaciółki zapominając o sobie.
Zapraszam Cię do odważnego kroku ku życiu, jakim chcesz żyć. Sprobujemy nauczyć się czytać sygnały mówiące o tym, co w zgodzie ze mną, a czego zupełnie nie czuję.
Wszystko w centrum Częstochowy, w ciepłych wnętrzach, z pysznymi przerwami kawowymi i zdrowym obiadem. To jak, namówiłam Cię, żebyś zrobiła dzień dla siebie?
Warsztat jest w okolicach Dnia Matki i Dnia Dziecka. Może być podarunkiem dla innej ważnej dla Ciebie kobiety.

Co powinnaś wiedzieć?
✔️4 czerwca 2022, godz. 10:00-18:00
✔️Piękna przestrzeń Harmonia Ciała, Częstochowa, Aleja NMP 12b
✔️6 godzin merytorycznej pracy. Korzystam z technik ACT, psychosomatycznych, egzystencjalnych, pisania rozwojowego i wszystkiego, co podpowie nam serce i energia grupy.
✔️Otrzymasz materiały warsztatowe potrzebne do pracy własnej.
✔️Pyszny catering kawowy od TARCIARNIA.
✔️299zł przy zapisach do 20 maja, 349zł po tym terminie.
✔️Zapisy: napisz do mnie na Messenger, dostaniesz ode mnie informację z numerem do wpłaty zaliczki w wysokości 100zł, która będzie jednoznaczna z rezerwacją miejsca. Nie zwlekaj do ostatniej chwili.
✔️Miejsce warsztatu to centrum miasta, bez problemu pieszo dotrzesz do nas z dworca głównego PKP.
✔️Prowadząca: jestem psycholożką od interwencji kryzysowej i psychotraumatologii, zachwyca mnie ludzka rezyliencja. Od lat pracuję z osobami w żałobie i kobietami doświadczającymi przemocy.

Related Posts

Szambo betonowe