Detektyw Gliwice, Zabrze, Lubliniec

by Grzegorz Ławniczek

Detektyw Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Piekary Śląskie, Katowice

Biuro detektywistyczne Modus nie pobiera opłaty konsultingowej za przejętą sprawę. Biuro Prywatnych Detektywów działa tylko na podstawie pisemnej umowy, która zwana jest też kontraktem będąca zobowiązaniem do wykonania usługi, wystawienie faktury fiskalnej lub paragonu. Relacje między agencją detektywistyczną, a klientem opierają się na wzajemnym zaufaniu i dobrej wierze. Poufność zapewniają klauzule umowne, przepisy szczególnego ustawodawstwa, deontologia zawodowa oraz odpowiedzialność umowna za rozstrzyganie ewentualnych sporów. Działamy na terenie całego kraju.

Podstawą naszych działań jest zebranie materiału dowodowego w postaci dokumentacji fotograficznej, filmowej, jak również wszelkich danych dotyczących osób i firm będących w zainteresowaniu klienta. Przygotowany przez nas materiał będzie stanowił wartościowy dowód dla podmiotu zlecającego przed zawarciem umowy z kontrahentem lub nowym pracownikiem.

  • Ustalenie miejsca działalności kontrahentów,
  • Ustalenie majątku dłużnika,
  • Wywiad gospodarczy,
  • Monitoring GPS,
  • Sprawdzanie opiekunki lub osoby sprzątającej
  • Sprawy rozwodowe
  • Ustalanie miejsc zamieszkania lub pobytu osób
  • Pomoc w sprawach karnych
  • Kontrola rodzicielska
  • Poszukiwanie osób zaginionych, bądź ukrywających się

Jakie otrzymamy dowody od prywatnego detektywa?

Agencja Detektywistyczna Modus zapewnia klientowi szeroką gamę dowodów takich jak raport z dochodzenia bądź nadzoru, materiał wideo dostarczony na CD lub DVD, zdjęcia, dokumenty oraz dowody w sprawie będącej przedmiotem śledztwa. Dowody, które są dostarczane przez prywatnego detektywa, można wykorzystać w sądzie we własnym imieniu, ale również za pośrednictwem zatrudnionego prawnika.

Stosujemy zasady etyki zawodowej i wewnętrznego regulaminu w celu samoregulacji zachowań oraz zagwarantowania maksymalnej przejrzystości i poufności przekazywanych klientowi informacji. Działamy we współpracy z klientem we wszystkich sprawach związanych z prowadzonym przez niego dochodzeniem. Zakończenie wszystkich przejętych i zbadanych spraw (wszystkie podpisane umowy).

Obszar działania prywatnego detektywa

Do naszego obszaru działania należy przede wszystkim Śląsk, ale również cała Polski.

Detektyw Bytom, Chorzów, Katowice, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec, Piekary Śląskie, Zabrze. Zadzwoń – tel. 608 044 564, 660 633 443. Ustalimy warunki współpracy. W większości spraw czas odgrywa najważniejszą rolę. Im szybciej przystąpimy do akcji tym lepiej!

Detektyw Tarnowskie Góry

MODUS Biuro Detektywistyczne Piotr Iskierka i Jacek Płonka spółka cywilna
Piotr Iskierka tel. 608 044 564
Jacek Płonka tel. 660 633 443
42-609 Tarnowskie Góry
e-mail: kontakt@modus-detektywi.pl

Related Posts