8 i 10 października w Częstochowie bezpłatna mammografia

by biuro

8 i 10 października w Częstochowie po raz kolejny pojawi się mammobus. Bezpłatne badania dla pań w wieku 50-69 lat realizować będzie LUXMED.

Do bezpłatnego badania są uprawnione kobiety w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
• nie miały wykonanej mammografii w ramach programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
• lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie do dyspozycji Pań przy markecie Auchan, przy ul. Focha Ferdynanda 7/15.
8 października od godz. 10.00 do 16.00
10 października od godz. 11.00 do 17.00

Luxmed prosi o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na STRONIE. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii oraz stawić się w wyznaczonym czasie w maseczce ochronnej.
Badanie jest realizowane w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka bez skierowania lekarskiego.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Spis treści

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Kindle Scribe – nowy czytnik ebooków i notatnik z Amazon

Amazon Kindle Scribe to sprzęt łączący cechy czytnika e-booków i cyfrowego notatnika.
ALUDETAL.pl oferuje elementy montażowe i złączne z aluminium i stali dla branży: fotowoltaika, energia odnawialna, budownictwo.

 

Related Posts