Jakie zagrożenia niesie korzystanie z usług „trenerów personalnych”?

Pomijając brak wykształcenia i wiedzę internetową, zwrócimy uwagę na formalny wymiar oferowanych usług. Przede wszystkim świadcząc usługi musimy prowadzić działalność gospodarczą-odprowadzać podatki, płacić ubezpieczenia. Klienta może to nie interesować ale musi mieć świadomość, że nie dostanie potwierdzenia wpłaty, nie może też liczyć na ubezpieczenie OC.

bramy Częstochowa

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu w Częstochowie przy ul. Krótkiej 33, gdzie pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie bramy garażowej!

Kłopoty takie trenera z Urzędem Skarbowym, czy Towarzystwami Ubezpieczeniowymi to również problemy dla klienta. Co na wypadek choroby, czy urlopu trenera? Klient musi najczęściej przerwać treningi…

Trenerzy tacy najczęściej współpracują z klubami fitness, często nawet bez jakichkolwiek umów. Konflikt klub – trener może zakończyć się przerwaniem treningów lub zmianą lokalizacji, która klientowi może już nie odpowiadać.

kurs-trener-personalny-wroclaw

To znowu prowadzi do przerwy w treningach, poszukiwaniach nowego trenera personalnego.

Siłownia K2 organizujemy co miesiąc weekendowe kursy na trenera personalnego we Wrocławiu. Cena kursu to jedynie 799 zł za 30 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych. Każdy uczestnik kursu na trenera personalnego otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu „Trener personalny” z wyszczególnioną tematyką zajęć oraz ilością godzin praktycznych a także certyfikat w języku angielskim. Przygotujemy kursanta z naciskiem na efektywność pracy z klientem, który da przewagę na rynku pracy – zatrudnienie w siłowni czy w klubie fitness.

kurs-trener-personalny2

Zapraszamy

K2 Trener personalny Wrocław

tel. 725-794-884