Pomijając brak wykształcenia i wiedzę internetową, zwrócimy uwagę na formalny wymiar oferowanych usług. Przede wszystkim świadcząc usługi musimy prowadzić działalność gospodarczą-odprowadzać podatki, płacić ubezpieczenia. Klienta może to nie interesować ale musi mieć świadomość, że nie dostanie potwierdzenia wpłaty, nie może też liczyć na ubezpieczenie OC.

Kłopoty takie trenera z Urzędem Skarbowym, czy Towarzystwami Ubezpieczeniowymi to również problemy dla klienta. Co na wypadek choroby, czy urlopu trenera? Klient musi najczęściej przerwać treningi…

Trenerzy tacy najczęściej współpracują z klubami fitness, często nawet bez jakichkolwiek umów. Konflikt klub – trener może zakończyć się przerwaniem treningów lub zmianą lokalizacji, która klientowi może już nie odpowiadać.

kurs-trener-personalny-wroclaw

To znowu prowadzi do przerwy w treningach, poszukiwaniach nowego trenera personalnego.

Siłownia K2 organizujemy co miesiąc weekendowe kursy na trenera personalnego we Wrocławiu. Cena kursu to jedynie 799 zł za 30 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych. Każdy uczestnik kursu na trenera personalnego otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu „Trener personalny” z wyszczególnioną tematyką zajęć oraz ilością godzin praktycznych a także certyfikat w języku angielskim. Przygotujemy kursanta z naciskiem na efektywność pracy z klientem, który da przewagę na rynku pracy – zatrudnienie w siłowni czy w klubie fitness.

kurs-trener-personalny2

Zapraszamy

K2 Trener personalny Wrocław

tel. 725-794-884

Related Posts

Szambo betonowe