Darmowe badanie słuchu

by biuro

6 września, na placu Biegańskiego będzie można bezpłatnie zbadać słuch. Realizator akcji zaprasza wszystkich powyżej 6 roku życia.

Bezpłatne badanie słuchu w Częstochowie – 6 września

KIND Słuchobus będzie stacjonował na placu Biegańskiego od godz. 10:00 do 18:00. Każdy powyżej 6. roku życia będzie mógł wykonać bezpłatne i profesjonalne badanie, uzyskać indywidualną poradę oraz omówić wyniki z protetykami w mobilnym studiu. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą jak zadbać o słuch.
Badanie zajmie kilka minut i nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

KIND Słuchobus rusza w trasę po Polsce!

To już piąty raz nasz KIND Słuchobus rusza w Polskę! W poprzednich latach udało nam się odwiedzić kilkadziesiąt miast, przebadać prawie 3 000 osób, a co najważniejsze zwrócić uwagę na problem niedosłuchu tysiącom Polaków.

W tym roku akcja jest jeszcze większa, chcemy odwiedzić aż 24 miasta w całej Polsce!

Rozpoczynamy 1 września w Żarach, kończąc trasę 29 września w Zielonej Górze. Teraz każdy, powyżej 6 roku życia może wykonać profesjonalne badania słuchu, uzyskać indywidualną poradę, a także porównać i omówić wyniki z protetykami KIND w mobilnym studiu – nie trzeba się zapisywać, badanie zajmuje tylko kilka minut – zachęcamy do wzięcia udziału w akcji!

Gdzie? Największe miasta Polski, popularne i rozpoznawalne miejsca, w których z pewnością nas znajdziecie, będziemy na Was czekać w godzinach od 10:00 do 18:00.

Related Posts