BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA – 20 lutego w Częstochowie

by biuro

Kobiety pomiędzy 50 a 69 rokiem życia, będą mogły się zbadać 20 lutego w mammobusie. Na bezpłatne badania w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi, realizowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia zaprasza  Wirtus Plus.

Mammobus będzie stał przy ul. Legionów 63 przy zakładzie ZF (dawniej TRW Polska Sp. z o.o.).

Do bezpłatnego badania są uprawnione kobiety, które:
• nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy;
• są w grupie ryzyka i otrzymały w poprzednim roku wskazanie do wykonania ponownego badania po upływie 12 miesięcy z powodu obciążenia czynnikami ryzyka (rak piersi wśród członków rodziny  – u matki, siostry, córki lub mutacje w obrębie BRCA1 lub BRCA 2).

Depilacja laserowa Częstochowa

Testy kliniczne przeprowadzone przez prof.dr Uwe Paascha z Uniwersytetu w Lipsku dowodzą, że laser diodowy Linscan ze skanowaniem liniowym osiąga wysoką efektywność w zabiegach usuwania owłosienia. Zabieg należy wykonać od 4 do 6 razy.Jeden zabieg pozwala na usunięcie 30% owłosienia. Seria zabiegów likwiduje 98% owłosienia.

Programem nie mogą być objęte panie, u których już wcześniej zdiagnozowano zmiany nowotworowe o charakterze złośliwym.
Zgłaszając się na badanie należy zabrać ze sobą dowód osobisty (potrzebny jest PESEL) oraz zdjęcia lub płytkę z poprzedniego badania mammograficznego.
Panie korzystające z bezpłatnej mammografii proszone są o wypełnienie przed badaniem ankiety obowiązującej w Programie Profilaktyki Raka Piersi.

Kobiety zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych badań mammograficznych mogą zarejestrować się telefonicznie: 85 676 03 32 ; 85 676 13 22 lub na stronie: www.wirtusplus.pl
Godzina badania ustalana jest indywidualnie z pacjentkami podczas rejestracji.

Related Posts