Akcja rejestracji potencjalnych dawców komórek szpiku – 7-10.12

W dniach 7-10 grudnia 2016 roku, w godzinach 9.00-16.00 studenci Politechniki Częstochowskiej wraz z Fundacją DKMS przeprowadzą kolejną już akcję rejestracji potencjalnych dawców komórek szpiku. Tym razem akcja ta odbędzie się pod hasłem Helpers’ Generation.

Rejestracja odbędzie się na 4 wydziałach PCz: Wydziale Zarządzania, Wydziale Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów, Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki oraz Wydziale Infrastruktury i Środowiska. Celem całej akcji jest zaangażowanie całego środowiska akademickiego w walkę z nowotworami krwi. Misją Fundacji DKMS jest bowiem znalezienie Dawcy dla każdego pacjenta potrzebującego przeszczepu szpiku. To my, młodzi ludzie mamy możliwość podarowania komuś szansy na dalsze życie.

druk plakatów Warszawa

Wydrukujemy Państwa plakaty w jednym z kilku dostępnych formatów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Drukarnia w Warszawie - fototapety, wizytówki, druk cyfrowy, ksero, druk wielkoformatowy. Oferta Doktora Xero jest bardzo szeroka. Działamy precyzyjnie, do każdego Klienta podchodząc indywidualnie. tel.: 22 749 18 49.

stu679-page-002 stu679-page-001