Brytyjskie biuro podróży Only Exclusive Travel podczas tegorocznych wakacji zabiera klientów w egzotyczną podróż w sam środek Oceanu Indyjskiego. Hotel Jumeirah Dhevanafushi na malediwskim atolu w pobliżu wyspy Male to luksus w najczystszej postaci.

Przepiękne wille, rewelacyjne SPA, wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiają, że nie sposób nie zakochać się w tym miejscu – można przeczytać na stronie biura. – Prywatny i całkowicie samowystarczalny obiekt sprawia, że goście mogą liczyć na wypoczynek w odosobnieniu, blisko dzikiej natury.

Bora Bora travel, Moorea, Tahiti photos, wyspy Polinezji

Turyści mają tu dostęp do wielu rozrywek. Poza odpoczynkiem w przepięknych domkach położonych na morzu i ekskluzywnym SPA mogą skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych – windsurfingu, nurkowania, żeglarstwa, kitsurfingu lub wypożyczyć jacht. W ofercie jest także Deep Sea Fishing, czyli łowienie na pełnym morzu. Każdy gość ma do dyspozycji osobistego lokaja. W trzech restauracjach na atolu, z których każda różni się wystrojem i ofertą, można zasmakować potraw z całego świata.

Luksus i egzotyka muszą jednak kosztować. Za siedmiodniowy pobyt w okresie wakacyjnym trzeba zapłacić blisko sześć tysięcy funtów za osobę (30,5 tysiąca złotych).

Malediwy

Autor: Excluzive.pl

Related Posts

Szambo betonowe