Malediwy – raj na ziemi

Brytyjskie biuro podróży Only Exclusive Travel podczas tegorocznych wakacji zabiera klientów w egzotyczną podróż w sam środek Oceanu Indyjskiego. Hotel Jumeirah Dhevanafushi na malediwskim atolu w pobliżu wyspy Male to luksus w najczystszej postaci.

Windy Kraków

Serwis i montaż wind osobowych i towarowych w Krakowie, serwisu konserwacyjnego wytworzonych wind i dźwigów, modernizacji wind wyeksploatowanych - Pollift. tel. (12) 376 43 63

Przepiękne wille, rewelacyjne SPA, wyborna kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiają, że nie sposób nie zakochać się w tym miejscu – można przeczytać na stronie biura. – Prywatny i całkowicie samowystarczalny obiekt sprawia, że goście mogą liczyć na wypoczynek w odosobnieniu, blisko dzikiej natury.

druk plakatów Warszawa

Wydrukujemy Państwa plakaty w jednym z kilku dostępnych formatów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Drukarnia w Warszawie - fototapety, wizytówki, druk cyfrowy, ksero, druk wielkoformatowy. Oferta Doktora Xero jest bardzo szeroka. Działamy precyzyjnie, do każdego Klienta podchodząc indywidualnie. tel.: 22 749 18 49.

Bora Bora travel, Moorea, Tahiti photos, wyspy Polinezji

Turyści mają tu dostęp do wielu rozrywek. Poza odpoczynkiem w przepięknych domkach położonych na morzu i ekskluzywnym SPA mogą skorzystać z szerokiej oferty sportów wodnych – windsurfingu, nurkowania, żeglarstwa, kitsurfingu lub wypożyczyć jacht. W ofercie jest także Deep Sea Fishing, czyli łowienie na pełnym morzu. Każdy gość ma do dyspozycji osobistego lokaja. W trzech restauracjach na atolu, z których każda różni się wystrojem i ofertą, można zasmakować potraw z całego świata.

Luksus i egzotyka muszą jednak kosztować. Za siedmiodniowy pobyt w okresie wakacyjnym trzeba zapłacić blisko sześć tysięcy funtów za osobę (30,5 tysiąca złotych).

Malediwy

Autor: Excluzive.pl