Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położone nad Zatoką Perską. Przypadnie ona z pewnością tym turystom, którzy
lubią typowo miejski styl życia, nawet podczas urlopu.

Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położone nad Zatoką Perską. Przypadnie ona z pewnością tym turystom, którzy lubią typowo miejski styl życia, nawet podczas urlopu. Dubaj nie ma do zaoferowania wielu miejsc ważnych pod względem historycznym.

Rozwija się w błyskawicznym tempie, kipi nowoczesnością, a jego panoramę tworzą imponujące drapacze wieżowce. Liczne kluby, restauracje, dyskoteki oraz tutejsze czyste plaże otwarte są na przybycie licznych urlopowiczów, którzy lubią aktywny wypoczynek.

Hotele, centra sportu i rekreacji, galerie handlowe to prawdziwe, ogromne przedsięwzięcia, powstałe na najwyższym poziomie. Atrakcje turystyczne Dubaju

Dubai Museum – muzeum prezentujące historię Dubaju; wśród eksponatów znajdują się między innymi: broń, tradycyjne stroje, instrumenty muzyczne.

Szejk Saeed Al Maktoum Mouse – dom wzniesiony w 1896 roku; dawniej siedziba rodziny panującej; obecnie muzeum prezentujące fotografie starego Dubaju.

Dubai Aquarium & Underwater Zoo – jest jednym z największych akwariów morskich; znajduje się w nim około 33000 różnych gatunków zwierząt morskich; wymiary akwarium: 51x20x11 metrów; przezroczysty tunel umożliwia turystom obserwowanie z bliska podwodnego świata.

Meczet Jumeirah Moschee – jest jednym z największych meczetów w mieście Dubaj; wzniesiony w 1975 roku; powstały w całości z kamienia; wnętrze świątyni prezentuje styl staroarabski; nocą świątynia jest oświetlana, co podkreśla i uwydatnia jej okazałość.

Fontanna Burji – fontanna nazywana ósmym cudem świata; tańcząca w takt muzyki, oświetlana; jej obszar w poziomie to 275 metrów; natomiast strumień wody osiąga wysokość 150 metrów; fontanna przewyższa więc tę najbardziej znaną „tańczącą” fontannę z Las Vegas; jej stworzenie kosztowało 218 milionów dolarów.

Shopping Festiwal (Święto Zakupów) – święto obchodzone od końca stycznia do końca lutego; po raz pierwszy zorganizowane w 1997 roku; jego początki były stosunkowo skromne, obecnie to ogromne przedsięwzięcie, które przyciąga najbardziej znane marki światowe; galerie w tym okresie oferują produkty w najróżniejszych cenach, promocje, atrakcje, pokazy.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz? Desert Resort & Spa Dubai
Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts