Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położone nad Zatoką Perską. Przypadnie ona z pewnością tym turystom, którzy
lubią typowo miejski styl życia, nawet podczas urlopu.

Dubaj to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położone nad Zatoką Perską. Przypadnie ona z pewnością tym turystom, którzy lubią typowo miejski styl życia, nawet podczas urlopu. Dubaj nie ma do zaoferowania wielu miejsc ważnych pod względem historycznym.

Rozwija się w błyskawicznym tempie, kipi nowoczesnością, a jego panoramę tworzą imponujące drapacze wieżowce. Liczne kluby, restauracje, dyskoteki oraz tutejsze czyste plaże otwarte są na przybycie licznych urlopowiczów, którzy lubią aktywny wypoczynek.

Hotele, centra sportu i rekreacji, galerie handlowe to prawdziwe, ogromne przedsięwzięcia, powstałe na najwyższym poziomie. Atrakcje turystyczne Dubaju


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Dubai Museum – muzeum prezentujące historię Dubaju; wśród eksponatów znajdują się między innymi: broń, tradycyjne stroje, instrumenty muzyczne.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Szejk Saeed Al Maktoum Mouse – dom wzniesiony w 1896 roku; dawniej siedziba rodziny panującej; obecnie muzeum prezentujące fotografie starego Dubaju.

Dubai Aquarium & Underwater Zoo – jest jednym z największych akwariów morskich; znajduje się w nim około 33000 różnych gatunków zwierząt morskich; wymiary akwarium: 51x20x11 metrów; przezroczysty tunel umożliwia turystom obserwowanie z bliska podwodnego świata.

Meczet Jumeirah Moschee – jest jednym z największych meczetów w mieście Dubaj; wzniesiony w 1975 roku; powstały w całości z kamienia; wnętrze świątyni prezentuje styl staroarabski; nocą świątynia jest oświetlana, co podkreśla i uwydatnia jej okazałość.

Fontanna Burji – fontanna nazywana ósmym cudem świata; tańcząca w takt muzyki, oświetlana; jej obszar w poziomie to 275 metrów; natomiast strumień wody osiąga wysokość 150 metrów; fontanna przewyższa więc tę najbardziej znaną „tańczącą” fontannę z Las Vegas; jej stworzenie kosztowało 218 milionów dolarów.

Shopping Festiwal (Święto Zakupów) – święto obchodzone od końca stycznia do końca lutego; po raz pierwszy zorganizowane w 1997 roku; jego początki były stosunkowo skromne, obecnie to ogromne przedsięwzięcie, które przyciąga najbardziej znane marki światowe; galerie w tym okresie oferują produkty w najróżniejszych cenach, promocje, atrakcje, pokazy.

Dubaj tętni życiem do późnych godzin nocnych. Dyskoteki pękają w szwach do samego rana. Miasto przyciąga urlopowiczów, którzy cenią sobie czyste, zadbane plaże z gorącym, złotym piaskiem i ciepłym morzem. Najbardziej popularną plażą Dubaju jest „Jumeira Open Beach”, która znajduje się niedalekiej odległości od luksusowej dzielnicy zamieszkałej przez Szejków. W Dubaju każdy z turystów znajdzie coś dla siebie. Amatorzy zakupów, fascynaci nowoczesnej cywilizacji, egotycznych kultur oraz bajecznych plaż wyjadą z Dubaju w pełni usatysfakcjonowani. Dubaj ciągle się rozwija. W kolejnych planach jest utworzenie podwodnych hoteli, sztucznych wysp, które będą miały kształty kontynentów, centrum sportów zimowych przy tak wysokich temperaturach panujących w Emiratach Arabskich. Wszystko to po to, by przyciągnąć do Dubaju kolejne rzesze turystów, którzy będą chcieli na własne oczy zobaczyć największe osiągnięcia cywilizacyjne.

http://www.biletti.pl/

Related Posts