Burj Al-Arab to nie wszystko!

To miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest sławne z drapaczy chmur i ostentacyjnego bogactwa. Co warto zobaczyć Dubaj?
W Dubaju dominuje nowoczesna architektura w gigantycznej skali. Właśnie ją najchętniej podziwiają turyści z całego świata. Wśród najlepszych przykładów nowoczesnych budynków znajdziemy:

Burj A.-Arab (Burdż al-Arab) – wieżowiec o kształcie naśladującym żagiel. Jest to ogromny (7-gwiazdkowy!) hotel, najwyższy na świecie. Ma 321 metrów wysokości. Położony jest na sztucznej wyspie w Zatoce Perskiej. Zalicza się do najbardziej luksusowych i drogich hoteli na świecie, są tam wyłącznie apartamenty w większości wyposażone w sprzęty i ozdoby ze złota. Na szczycie budynku znajduje się najwyżej położony kort tenisowy na świecie.

Piękną panoramę można też zobaczyć z wieżowca Burj Khalifa (wejście płatne).Warto też zobaczyć fontannę Burji, nazywaną nawet ósmym cudem świata. Działa w rytm muzyki, jest fantastycznie podświetlona, ale największe wrażenie robi jej rozmiar: zajmuje obszar 275 metrów zaś strumień wody sięga 150 metrów.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Zostając przy żywiole wody, można odwiedzić Dubai Aquarium&Underwater Zoo, jedno z największych na świecie akwariów morskich, w którym żyje około 33 tysięcy różnych gatunków. Turyście przechodząc podwodnym, przezroczystym tunelem mogą przyjrzeć im się z bliska.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

W Dubaju jest też stara, aczkolwiek niewielka arabska medina (stare miasto).

www.mowimyjak.pl

Related Posts