Scena między Ratuszem i Odwachem, godz. 20.00

W ramach projektu „Aleje – tu się dzieje” Teatr im. Adama Mickiewicza tradycyjnie wychodzi w przestrzeń miejską. Przygotowane przez nich spektakle w plenerze, cieszą się olbrzymią popularnością, w związku z czym nie mogło zabraknąć ich podczas tegorocznej edycji.   

„Trener życia” to komediodramat rozgrywający się w świecie wielkich korporacji i wszechobecnego coachingu.  Wendy, asystentka z gatunku 'nieudacznic’, skierowana zostaje przez swoją szefową na terapię, która ma pomóc jej nabrać pewności siebie i zmienić swój marny żywot w pasmo sukcesów. Na pierwszej sesji Colin – terapeuta zadaje pytanie „Co czyni Wendy wspaniałą?”, ale pacjentce nie łatwo przychodzi znalezienie odpowiedzi; czas mija, Colin naciska…
Aż wreszcie, przyparta do muru, Wendy pisze na tablicy swoje trzy 'zalety’: jest miła, przyjazna i robi dobrą herbatę. Z wadami jest łatwiej: lista jest długa… Colin wie, że będzie miał ręce pełne roboty. Z czasem okazuje się, że on sam ma również swoje problemy, i terapia zaczyna działać dwustronnie… Sztuka Nicka Reeda w reżyserii Wojciecha Malajkata, miała swoją premierę w Teatrze im. Adam Mickiewicza w Częstochowie dwa lata temu i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Występują:

Sambor Czarnota

Sylwia Bartnikowska

Iwona Chołuj

Maciej Półtorak

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejamy całe floty pojazdów firmowych, samochody osobowe, ciągniki, tiry, samochody specjalne, cysterny. Agencja Reklamowa Demo zaprasza. Breloczki na szydełku

 

Related Posts