Scena między Ratuszem i Odwachem, godz. 20.00

W ramach projektu „Aleje – tu się dzieje” Teatr im. Adama Mickiewicza tradycyjnie wychodzi w przestrzeń miejską. Przygotowane przez nich spektakle w plenerze, cieszą się olbrzymią popularnością, w związku z czym nie mogło zabraknąć ich podczas tegorocznej edycji.   

„Trener życia” to komediodramat rozgrywający się w świecie wielkich korporacji i wszechobecnego coachingu.  Wendy, asystentka z gatunku 'nieudacznic’, skierowana zostaje przez swoją szefową na terapię, która ma pomóc jej nabrać pewności siebie i zmienić swój marny żywot w pasmo sukcesów. Na pierwszej sesji Colin – terapeuta zadaje pytanie „Co czyni Wendy wspaniałą?”, ale pacjentce nie łatwo przychodzi znalezienie odpowiedzi; czas mija, Colin naciska…
Aż wreszcie, przyparta do muru, Wendy pisze na tablicy swoje trzy 'zalety’: jest miła, przyjazna i robi dobrą herbatę. Z wadami jest łatwiej: lista jest długa… Colin wie, że będzie miał ręce pełne roboty. Z czasem okazuje się, że on sam ma również swoje problemy, i terapia zaczyna działać dwustronnie… Sztuka Nicka Reeda w reżyserii Wojciecha Malajkata, miała swoją premierę w Teatrze im. Adam Mickiewicza w Częstochowie dwa lata temu i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością.

Występują:

Sambor Czarnota

Sylwia Bartnikowska

Iwona Chołuj

Maciej Półtorak

 

Related Posts