„Ostra jazda” – 07 i 08.01.2017

by biuro

„Ostra jazda” Zapraszamy 07 i 08 stycznia 2017 r.]
OSTRA JAZDA (Skin Flick)
farsa o …delikatnym zabarwieniu erotycznym…
Co się dzieję kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią  bohaterowie „Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty. Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie!  Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich „aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy mnóstwo pieniędzy! Plan działania ustalony jest w szczegółach…Ale jak to w farsach bywa, sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a  to z kolei  powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawnych qui pro quo.


Norm Foster, przekład i reżyseria – Mirosław Połatyński, scenografia – Wojciech Stefaniak
Zapraszamy 07 (sobota), godz.19.00 http://teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,837
08 stycznia (niedziela), godz.19.00 http://teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,838
Parter normalne: 40zł, ulgowe: 35zł Balkon normalne: 35zł, ulgowe 30zł

Grają: Agata Ochota-Hutyra – Daphne, Sylwia Oksiuta- Warmus/Marta Honzatko – Jill, Adam Hutyra – Rollie, Michał Kula – Byron, Bartosz Kopeć – Alex
Informacje i rezerwacje (34) 372 33 27 (47, 57), Kasa Teatru 372 33 06

Szamba betonowe Szczecin

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.
Kurs termowizjaKursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice.

Related Posts

Szambo betonowe