Zapraszamy na Miejską Ślizgawkę

Uprzejmie informujemy, że od 15 grudnia czynna jest Miejskia Ślizgawka. Obiekt w tym sezonie po wielu latach przerwy powracił na Stary Rynek.

Ślizgawka w sezonie zimowym czynna będzie codziennie w godz. 10.00 – 20.00.

Korzystanie ze Ślizgawki oraz szatni tradycyjnie jest bezpłatne. Na miejscu czynna jest wypożyczalnia łyżew w cenie 5 zł  za godzinę od pary łyżew (3,50 zł dla posiadaczy kart: „Częstochowski senior”, „Rodzina+”, „Karta Dużej Rodziny”). Wypożyczalnia wyposażona jest w  ponad 100 par łyżew w różnych rozmiarach.

Najmłodsi bezpłatnie korzystać mogą z 10 kasków ochronnych i 4 pingwinów pomagających w jeździe na łyżwach.

Wynajem łodzi, motorówek Zegrze. Wynajem łodzi motorowych bez patentu oraz skuterów wodnych nad Zagrzem - tel. 792 792 610.

O wszelkich przerwach w funkcjonowaniu obiektu, np. w związku z warunkami atmosferycznymi, informować będziemy na bieżąco na łamach naszej strony internetowej oraz pod nr tel. 603 267 080.
Wszelkie informacje na temat funkcjonowania Miejskiej Ślizgawki w tym: godziny otwarcia, cennik, zasady naliczania opłat itp. znajdziecie Państwo <http://mosir.pl/index.php?page=obiekty&id=19>.

 

Serdecznie zapraszamy.

pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Cennik usług na Miejskiej Ślizgawce

 

Rodzaj usługi Cena
I. Wejście na płytę lodowiska nieodpłatnie
II. Wypożyczenie łyżew (1 para na 1 godzinę)  
posiadacze kart: „Częstochowski senior”, „Rodzina+”, „Karta Dużej Rodziny”* 3,50 zł
2)  pozostali 5,00 zł
III. Imprezy o szczególnym znaczeniu dla Miasta Częstochowy, zaakceptowane do realizacji przez Prezydenta Miasta lub jego Zastępcę nieodpłatnie

 

* Obsługa obiektu ma prawo żądać od osób, które zamierzają skorzystać z ulg cenowych, stosownych, aktualnych dokumentów potwierdzających uprawnienia do zniżek, w tym dokumentów stwierdzających tożsamość.

Related Posts