Informacje organizacyjne przed finałem Fortuna Pucharu Polski

by biuro

W poniedziałek, 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie zagramy z Lechem Poznań w finale Fortuna Pucharu Polski. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Jak informuje organizator wyjazdu, Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków, zbiórka na wyjazd autokarowy zaplanowana jest na godzinę 8:30 na parkingu przy stadionie żużlowym od strony ulicy Orlik-Rückemanna.

Kibice, którzy zapisali się na wyjazd pociągiem specjalnym, wyruszą z Dworca Głównego PKP według poniższego rozkładu. Organizatorzy apelują o stawienie się w miejscach zbiórki najpóźniej na 40 minut przed odjazdem pociągu.

– pociąg nr 1 odjazd o godz. 8:40;

– pociąg nr 2 odjazd o godz. 9:38;

Więcej informacji o wyjeździe pociągów specjalnych można znaleźć na fanpage’u organizatora wyjazdu, TUTAJ.

Pamiętajcie, by mieć ze sobą bilet na mecz, pucharową koszulkę oraz voucher na przejazd!

Zbiórka na wspólny przejazd własnym transportem odbędzie się o godzinie 8:30 na parkingu przy salonie Agata Meble przy ulicy Drogowców (obok dawnego Tesco). Organizatorzy zachęcają wszystkich udających się własnym transportem, by podróżowali razem z autokarowym konwojem. Zbiórka autokarów odbędzie się o godzinie 8:30 na parkingu przy stadionie żużlowym. Organizatorzy wyjazdu sugerują również, by kibice udający się do Warszawy własnym transportem podróżowali drogą S8, a także zachęcają do możliwie jak najwcześniejszego przybycia na stadion, by ułatwić wejście tak dużej grupie kibiców. Bramy stadionu na sektor Rakowa otwarte będą od godziny 10:00. Na trybuny neutralne od godziny 14:00.

Przed stadionem PGE Narodowy przy bramie 2 usytuowane będzie stoisko z gadżetami, na którym znajdziecie między innymi pucharowe szaliki, czapki czy smycze, by każdy z nas mógł tego dnia mieć czerwono-niebieskie barwy!

Na parkingu przed stadionem PGE Narodowy od godziny 11:00 wystawione będą trzy punkty gastronomiczne.

REKLAMA:

Oklejanie samochodów Katowice. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

Czy wiesz?

#WracamyPoSwoje

Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts