Informacje organizacyjne przed finałem Fortuna Pucharu Polski

by biuro

W poniedziałek, 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie zagramy z Lechem Poznań w finale Fortuna Pucharu Polski. Wszystkim kibicom wybierającym się na to spotkanie przedstawiamy kilka ważnych informacji.

Jak informuje organizator wyjazdu, Stowarzyszenie Kibiców „Wieczny Raków, zbiórka na wyjazd autokarowy zaplanowana jest na godzinę 8:30 na parkingu przy stadionie żużlowym od strony ulicy Orlik-Rückemanna.

Kibice, którzy zapisali się na wyjazd pociągiem specjalnym, wyruszą z Dworca Głównego PKP według poniższego rozkładu. Organizatorzy apelują o stawienie się w miejscach zbiórki najpóźniej na 40 minut przed odjazdem pociągu.

– pociąg nr 1 odjazd o godz. 8:40;


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

– pociąg nr 2 odjazd o godz. 9:38;

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Więcej informacji o wyjeździe pociągów specjalnych można znaleźć na fanpage’u organizatora wyjazdu, TUTAJ.

Pamiętajcie, by mieć ze sobą bilet na mecz, pucharową koszulkę oraz voucher na przejazd!

Zbiórka na wspólny przejazd własnym transportem odbędzie się o godzinie 8:30 na parkingu przy salonie Agata Meble przy ulicy Drogowców (obok dawnego Tesco). Organizatorzy zachęcają wszystkich udających się własnym transportem, by podróżowali razem z autokarowym konwojem. Zbiórka autokarów odbędzie się o godzinie 8:30 na parkingu przy stadionie żużlowym. Organizatorzy wyjazdu sugerują również, by kibice udający się do Warszawy własnym transportem podróżowali drogą S8, a także zachęcają do możliwie jak najwcześniejszego przybycia na stadion, by ułatwić wejście tak dużej grupie kibiców. Bramy stadionu na sektor Rakowa otwarte będą od godziny 10:00. Na trybuny neutralne od godziny 14:00.

Przed stadionem PGE Narodowy przy bramie 2 usytuowane będzie stoisko z gadżetami, na którym znajdziecie między innymi pucharowe szaliki, czapki czy smycze, by każdy z nas mógł tego dnia mieć czerwono-niebieskie barwy!

Na parkingu przed stadionem PGE Narodowy od godziny 11:00 wystawione będą trzy punkty gastronomiczne.

– Burger Po Byku (burgery wołowe, frytki)

– Królestwo Ziemniaka (frytki, zapiekanki)

– Coyote (kebab, tortille)

*Wszystkie stoiska będą oferowały napoje z wyłączeniem alkoholu.

Osoby spoza Częstochowy, które nie wymieniły jeszcze voucherów na bilet będą miały taką możliwość w dniu meczu na stadionie od godziny 10:00 do 15:00 na specjalnie przygotowanym stanowisku, które będzie znajdować się przy bramie 2. Zachęcamy, by zrobić to wcześniej i tym samym uniknąć kolejek.

#WracamyPoSwoje

Related Posts