16 stycznia 2016 roku miała miejsce uroczysta Gala wręczania statuetek i wyróżnień laureatom jubileuszowej XV edycji Konkursu Jurajski Produkt Roku, którego organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo- Handlowa w Częstochowie. Gala odbywała się w Filharmonii Częstochowskiej im.Bronisława Hubermana. Jest to największe wydarzenie gospodarcze subregionu północnego województwa śląskiego.
Produkty i usługi zgłaszane były w kilku kategoriach i miło nam poinformować, że w kategorii: Instytucja lub Osoba Zasłużona dla Rozwoju i Promocji Regionu wśród nagrodzonych znalazł się również znany częstochowianin Roman Kryst.

…” dziękuję Kapitule konkursu za docenienie również i mojej pracy. Jestem zaszczycony, że znalazłem się w gronie wyróżnionych obok Dyrektora Filharmonii czy też Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Gaude Mater.
Oprócz Złotego Krzyża Zasługi Srebrnej odznaki „zasłużony dla woj.śląskiego”, czy tez odznaki Ministra Kultury „zasłużony dla kultury Polskiej” – które otrzymałem w ubiegłym roku – to wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jakim jest „Jurajski Produkt Roku” jest dla mnie niezwykle cenne.” – mówi Roman Kryst.Już 31 stycznia 2016 roku można będzie się spotkać z Romanem Krystem – tu jako liderem Częstochowskiej Kapeli Biesiadnej „Grupa Romana” na
koncercie promującym pierwszą wydana płytę (wyłącznie z autorskimi tekstami” w sali widowiskowej MDK w Częstochowie o godz. 18.00.

Serdecznie zapraszamy.

Related Posts