Często młodym dziewczyną, które dopiero zaczynają swoją pracę jako hostessy w Poznaniu czy hostessy w Katowicach wydaje się, że wiedzą wszystko o tym zajęciu, że znają doskonale specyfikę pracy, ale jest to bardzo mylne.

hostessy z Poznania

Hostessy na targi poznańskie

Nie każda dziewczyna nadaje się do pracy jako hostessa i to czasem może wynikać z miasta które zamieszkuje np. hostessy z Poznania muszą władać przynajmniej jednym językiem obcym – najlepiej angielskim lub niemieckim, natomiast hostessom z Olsztyna już nie będzie tak często potrzebny obcy język jak pozostałym hostessom np. z Warszawy. Wszystko jest spowodowane specyfiką rynku i zapotrzebowaniem na usługi hostess tzn. czy to ma być hostessy na targi, konferencje czy do supermarketu.

Jako agencja hostess z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku, zapewniamy profesjonalną obsługę eventów, konferencji, targów, akcji promocyjnych. Współpracujemy z hostessami tłumaczkami, modelkami, tancerkami. Nasze hostessy w Katowicach biorą udział w coraz większej liczbie imprez kulturalnych oraz akcji promocyjnych.

Hostessy na akcje promocyjne. Zapewniamy hostessy do obsługi akcji promocyjnych typu animacje, degustacje, sampling, kolportaż oraz loterie. Nasze hostessy posiadają aktualne badania oraz szkolenia BHP, których wymagają supermarkety typu Real, Makro, Auchan, Carrefour. Potrzebujesz hostessy do promocji swoich produktów, rozdawania ulotek, próbek, prowadzenia loterii? Dysponujemy bazą ponad 2000 przeszkolonych hostess na terenie całego kraju.

hostessa

Kontakt:
Agencja hostess i modelek Caneli, tel. 889-001-423

Maszyny pakujące Bez Meż, pakowanie węgla, pelletu, żywności, linie pakujące.

Related Posts