Rekrutacja do przedszkoli w Częstochowie od 7 marca

by biuro

Wydział Edukacji UM przypomina terminy i zasady rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych  w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023. Rekrutacja dla nowych kandydatów rozpocznie się 7 marca w systemie elektronicznym, na razie rodzice obecnych już przedszkolaków potwierdzają jeszcze wolę kontynuacji posyłania dziecka do danego przedszkola w kolejnym roku szkolnym.

Przypominamy, że rekrutacja jest prowadzona w trzech etapach.

I ETAP
Rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w terminie do 25 lutego 2022 r. potwierdzają w swojej placówce wolę kontynuacji wychowania przedszkolnego dziecka w kolejnym roku szkolnym. Brak potwierdzenia w określonym terminie będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

II ETAP
Rekrutacja dla nowych kandydatów (nie uczęszczających obecnie do żadnego przedszkola/oddziału przedszkolnego lub nie składających woli kontynuacji na kolejny rok szkolny) odbędzie się od 7 marca do 18 marca 2022 r. z wykorzystaniem systemu elektronicznego UWAGA! SYSTEM ZOSTANIE URUCHOMIONY I UDOSTĘPNIONY DOPIERO W PONIEDZIAŁEK 7 MARCA 2022 O GODZ. 8 na stronie https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa.

III ETAP
Postępowanie uzupełniające odbędzie się – pod warunkiem posiadania wolnych miejsc wychowania przedszkolnego – w terminie od 6 do 10czerwca 2022 r.

Na podstawie informacji z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy

Related Posts