Rekrutacja do przedszkoli w Częstochowie od 7 marca

by biuro

Wydział Edukacji UM przypomina terminy i zasady rekrutacji do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych  w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/2023. Rekrutacja dla nowych kandydatów rozpocznie się 7 marca w systemie elektronicznym, na razie rodzice obecnych już przedszkolaków potwierdzają jeszcze wolę kontynuacji posyłania dziecka do danego przedszkola w kolejnym roku szkolnym.

Przypominamy, że rekrutacja jest prowadzona w trzech etapach.

I ETAP
Rodzice dzieci, które obecnie uczęszczają do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej w terminie do 25 lutego 2022 r. potwierdzają w swojej placówce wolę kontynuacji wychowania przedszkolnego dziecka w kolejnym roku szkolnym. Brak potwierdzenia w określonym terminie będzie równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym.

II ETAP
Rekrutacja dla nowych kandydatów (nie uczęszczających obecnie do żadnego przedszkola/oddziału przedszkolnego lub nie składających woli kontynuacji na kolejny rok szkolny) odbędzie się od 7 marca do 18 marca 2022 r. z wykorzystaniem systemu elektronicznego UWAGA! SYSTEM ZOSTANIE URUCHOMIONY I UDOSTĘPNIONY DOPIERO W PONIEDZIAŁEK 7 MARCA 2022 O GODZ. 8 na stronie https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

III ETAP
Postępowanie uzupełniające odbędzie się – pod warunkiem posiadania wolnych miejsc wychowania przedszkolnego – w terminie od 6 do 10czerwca 2022 r.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Na podstawie informacji z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy

Related Posts