MŁODZIEŻ DLA ZWIERZAKÓW

by biuro

12 grudnia zakończyła się miejska akcja ,,Charytatywnie dla Zwierząt”, czyli młodzieżowa zbiórka karmy i artykułów dla czworonogów, pozostających pod opieką częstochowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i innych stowarzyszeń.  

Przez ponad miesiąc uczniowie z 24 szkół na terenie Częstochowy i Łojek uzbierali ponad 2 tony karmy, koców, żwirku i innych artykułów niezbędnych w codziennej opiece nad zwierzętami. Tak dobry wynik był możliwy dzięki zaangażowaniu większej niż poprzednio liczby partnerów akcji.

Podsumowanie zbiórki odbyło się na terenie schroniska. Uczestniczył w nim prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, który objął akcję swoim honorowym patronatem.  Obecni byli także m.in. dyrektor Zespołu Szkół Technicznych – organizatora akcji – Rafał Piotrowski oraz przedstawiciele schroniska, Stowarzyszenia Aktywna Częstochowa, Stowarzyszenia Częstokocham, Młodzieżowej Rady Miasta, grup działających na rzecz zwierząt oraz szkół biorących udział w zbiórce.

– W pierwszej kolejności wielkie i serdeczne podziękowania za to, że udało Wam się zebrać rzeczy, które przydadzą się zwierzakom. Jest tu karma i wiele innych potrzebnych artykułów. – mówił prezydent Krzysztof Matyjaszczyk.Najważniejsze jest jednak to, że w zbiórkę włączyli się młodzi ludzie i że dzięki temu ich świadomość na temat potrzeby pomagania zwierzakom na pewno się zmieniła.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

,,Charytatywnie dla Zwierząt” to nie jedyna w tym roku oddolna inicjatywa na rzecz miejskiego schroniska. W III edycji Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy zdecydowali o przeznaczeniu około 230 tys. zł na przyszłoroczną modernizację placówki, obejmującą m.in. budowę wybiegów przy boksach. Do schroniska – decyzją częstochowian – trafią też nowe akcesoria do pielęgnacji zwierząt za kwotę około 3 tys. 200 zł.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

 

Related Posts