Dziś Dzień Marchewki – menu na kwiecień

by Grzegorz Ławniczek

Kwiecień plecień co przeplata, trochę zimy trochę lata – w myśl za tą mądrością zapraszamy na wiosnę na talerzu. W tym tygodniu mamy bardzo wielobarwne menu w Klubokawiarni! Nie zabraknie oznak wiosny na talerzu. Ziemniaki z wegańskim gzikiem, faszerowane bataty, kurczak w sosie fistaszkowym, pulpeciki w sosie pomidorowym, spaghetti w sosie warzywnym – to tylko część propozycji na ten tydzień, które dostępne są w lokalu przy ul. Mielczarskiego oraz w opcji na dowóz.

Dziś Dzień Marchewki, a to wspaniała okazja do zjedzenia naszego kremu z marchwii z imbirem i mlekiem kokosowym.

Na Stary Rynku również małe zmiany – szczególnie w słodkościach. Codziennie przygotowujemy dla naszych gości nowości cukiernicze. Pyszne tarty, szarlotka, ptysie nadziewane kremem pistacjowym, mini beza czy crème brûlée to nasze nowe propozycje. Na razie dopiero testujemy co przypada Państwu do gustu, ale możecie spodziewać się pysznych deserów, które serwujemy z gorącą, włoską kawą.

Dodatkowo w tym miesiącu czekają nas uniesienia muzyczne oraz poetyckie i teatralne! W załączeniu przesyłamy repertuar Teatru Nowego w Częstochowie, w którym m.in. koncerty, salon poezji, czytanie dramatu współczesnego, wernisaż oraz spotkanie taneczne. Bądźcie z nami podczas wydarzeń kulturalnych i artystycznych!

alter menu tn kwiecien

Pozdrawiamy,
Spółdzielnia Socjalna „Jasne, że alternatywa 21”
Adres: ul. Przemysłowa 14/16, 42-202 Częstochowa

Related Posts