Znaczna ilość narkotyków w Częstochowie nie trafi na rynek

by biuro

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców z Częstochowy przechwycili znaczne ilości narkotyków. We wtorek zatrzymali 35-latka, który posiadał ponad 3 tys. działek dilerskich pochodnej mefedronu, 46 działek marihuany i ponad 200 działek efedryny. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Kryminalni zajmujący się tropieniem przestępstw narkotykowych i przestępców związanych ze środowiskiem pseudokibiców wpadli na trop mieszkańca Częstochowy, który w miejscu zamieszkania przechowywał znaczne ilości środków odurzających. Podczas przeszukania policjanci znaleźli ponad 3 tysiące działek dilerskich substancji pochodnej od mefedronu, 46 działek marihuany i 204 działki efedryny. Oprócz narkotyków, stróże prawa znaleźli też wagę elektroniczną służącą do odmierzania porcji narkotyków. Prokurator częstochowskiej prokuratury przedstawił 35-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i objął go policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali 44-letniego mieszkańca miasta, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Prawie 5,5 tys. działek dilerskich amfetaminy i 1 tys. porcji metamfetaminy nie trafi na rynek. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Częstochowy codziennie walczą z przestępczością narkotykową, eliminując z rynku znaczne ilości środków odurzających. W ubiegły piątek wpadli na trop 44-letniego mieszkańca Częstochowy, który w pomieszczeniach piwnicznych w centrum miasta przechowywał amfetaminę i metamfetaminę. Nieumundurowany patrol policjantów zabezpieczył łącznie prawie 6,5 tys. działek dilerskich białego proszku. Dzięki działaniom mundurowych znaczna ilość narkotyków nie trafi na częstochowski rynek. Decyzją sądu mężczyzna został objęty policyjnym dozorem i ma zakaz opuszczania miejsca stałego pobytu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających 44-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Related Posts