Zmiany w komunikacji MPK w Częstochowie od 1 września

by biuro

Biuro Inżyniera Ruchu informuje, że od 1 września zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej na liniach nr 14, 21, 22, 30, 35 , 58 i 100.

Linia 14
W dni robocze szkolne, wakacyjne oraz soboty zostanie przesunięty o 1-3 minuty pierwszy kurs z Korkowej w kierunku Rząsawy (w celu ułatwienia przesiadek na linię 25).

Linia 21
Ze względu na duże utrudnienia w ruchu i opóźnienia powstające na ulicach Głównej i Przejazdowej, zostanie wprowadzony tymczasowy rozkład jazdy. Część kursów będzie realizowana o innych godzinach niż dotychczas.

Kanał betonowy Produkcja, sprzedaż i montaż i transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Szkolenie termowizja

Kursy i szkolenia z termowizji, pomiary kamerą termowizyjną. Szkolenia z termowizji w budownictwie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku. Wypożyczalnia kamer termowizyjnych Flir na terenie całego kraju. Kursy i szkolenia termowizja w budownictwie, energetyce, elektryce, fotowoltaice. Kamery termowizyjne Flir - sprzedaż, serwis, naprawa, wynajem, szkolenia.

Linia 22
Ze względu na duże utrudnienia w ruchu na ulicach Głównej i Przejazdowej, zostanie wprowadzony tymczasowy rozkład jazdy.
Zgodnie z nim, autobusy będą kursowały naprzemiennie co 15/20 minut przez większą część dnia w dni robocze szkolne i co 40-50 minut w niedziele przed godziną 9:00. W pozostałych porach rozkład jazdy nie ulega zmianie.

Linia 30
We wszystkie dni tygodnia nastąpi przesunięcie rozpoczęcia kursu z Siedlca z godziny 6:47 na 6:42. Spowoduje to przesunięcie odjazdu z II alei Najświętszej Maryi Panny podczas kolejnego kursu do Siedlca na godzinę 7:22 (dni robocze szkolne) oraz 7:21 (dni robocze wakacyjne, soboty i niedziele).

Linia 35
W dni robocze szkolne nastąpi przesunięcie dwóch kursów rozpoczynających się z przystanku ZAJEZDNIA MPK w kierunku KSSE KUSIĘCKA z godziny 11:15 na 11:20 oraz z 12:15 na 12:20.

Linia 58
Kursy w relacji Częstochowa – Olsztyn będą realizowane bez zmian, natomiast kursy skrócone do pętli KRĘCIWILK pojadą w obu kierunkach zmienioną trasą wyłącznie w dni robocze szkolne:
DWORZEC GŁÓWNY PKP – ulica Orzechowskiego – aleja Wolności – aleja Niepodległości – aleja Pokoju – Raków Dworzec PKP – ulica Łukasińskiego – Okrzei – Limanowskiego – aleja Wojska Polskiego – ulica Bugajska – KRĘCIWILK

Linia 100
We wszystkie dni tygodnia nastąpi niewielka korekta odjazdów od strony Galerii Jurajskiej po godzinie 22:00.
Ponadto zostanie wprowadzony odrębny rozkład jazdy, obowiązujący wyłącznie w niedziele handlowe. W te dni autobusy linii 100 będą kursować w pełnej relacji JESIENNA – MAŁA, z częstotliwością co 30 minut, jak w pozostałe dni tygodnia.

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejamy całe floty pojazdów firmowych, samochody osobowe, ciągniki, tiry, samochody specjalne, cysterny. Agencja Reklamowa Demo zaprasza. Breloczki na szydełku

Related Posts