Od 25 listopada zmieni się trasa linii nr 38 w dzielnicy Dźbów – informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu.

Ze względu na konieczność wykonania prac przy skrzyżowaniu ul. Malowniczej i Powstańców Warszawy od piątku, 25 listopada, do odwołania zostanie czasowo zmieniona trasa linii nr 38.

Linia ta będzie kursować w obu kierunkach z ul. Sabinowskiej przez ul. Żyzną, Zdrową i Malowniczą, skąd po zawróceniu na pętli Malownicza wróci tymi samymi ulicami do nowego ronda przy skrzyżowaniu ul. Żyznej i Dźbowskiej i następnie dalej będzie kursować u. Dźbowską i Powstańców Warszawy do Leśnej.

W związku ze zmianą trasy dla linii nr 38 zostanie zawieszony przystanek Rzeczna przy ul. Malowniczej. W zamian będzie funkcjonował przystanek w kierunku ul. Sabinowskiej usytuowany przy ul. Powstańców Warszawy.

Ponadto informujemy, że ze względu na wydłużoną trasę i czas przejazdu mogą wystąpić zakłócenia w punktualnym kursowaniu linii tej linii.

Zmiany w kursowaniu linii nr 38 mają obowiązywać przez ok. 6 dni.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu przeprasza za utrudnienia.

Szambo betonowe Gdynia, Gdańsk, Jastarnia Produkcja, sprzedaż i montaż i transport szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM.

Maskotki na szudełku

Maskotki z włóczki robione na szydełku, przytulanki, kolekcjonerskie zabawki na drucianym szkielecie, które można wyginać i układać w różnych pozycjach. Wszystkie maskotki amigurumi są wykonane według moich autorskich wzorów.

Related Posts