Od 25 listopada zmieni się trasa linii nr 38 w dzielnicy Dźbów – informuje Miejski Zarząd Dróg i Transportu.

Ze względu na konieczność wykonania prac przy skrzyżowaniu ul. Malowniczej i Powstańców Warszawy od piątku, 25 listopada, do odwołania zostanie czasowo zmieniona trasa linii nr 38.

Linia ta będzie kursować w obu kierunkach z ul. Sabinowskiej przez ul. Żyzną, Zdrową i Malowniczą, skąd po zawróceniu na pętli Malownicza wróci tymi samymi ulicami do nowego ronda przy skrzyżowaniu ul. Żyznej i Dźbowskiej i następnie dalej będzie kursować u. Dźbowską i Powstańców Warszawy do Leśnej.

W związku ze zmianą trasy dla linii nr 38 zostanie zawieszony przystanek Rzeczna przy ul. Malowniczej. W zamian będzie funkcjonował przystanek w kierunku ul. Sabinowskiej usytuowany przy ul. Powstańców Warszawy.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Ponadto informujemy, że ze względu na wydłużoną trasę i czas przejazdu mogą wystąpić zakłócenia w punktualnym kursowaniu linii tej linii.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Zmiany w kursowaniu linii nr 38 mają obowiązywać przez ok. 6 dni.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu przeprasza za utrudnienia.

Related Posts