Spotkanie autorskie z Marcinem Fabjańskim

by biuro

PIĄTEK, 29 KWIETNIA 2022 O 19:00
Spotkanie autorskie z Marcinem Fabjańskim

Marcin Fabjański jest filozofem i pisarzem. Jego najnowsza książka zatytułowana „Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów” ukazała się 26 stycznia 2022 roku nakładem Wydawnictwa Znak Liternova. Z autorem porozmawiamy w Ośrodku Promocji Kultury 29 kwietnia 2022 o godzinie 19:00. Spotkanie poprowadzi Aleksander Wierny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny.

Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów

„Posłuchaj filozofów i przebudź się do życia w zachwycie i zdziwieniu” – czytamy w opisie książki Marcina Fabjańskiego „Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów”. „Dzięki tej książce dowiesz się, co odkryli i jak medytowali wielcy filozofowie. Najpierw nauczysz się zamieniać mętlik w głowie w uważne bycie tu i teraz. Potem przestaniesz tak łatwo ulegać nudzie i rozdrażnieniu. Aż w końcu odkryjesz, że każdego dnia zachwycasz się czymś, czego wcześniej nawet nie dostrzegałeś.”.

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Marcin Fabjański

Marcin Fabjański to filozof, dziennikarz i pisarz. Ponad dwa lata spędził w Azji, między innymi w Indiach, Chinach, Nepalu, Tajlandii i Birmie, gdzie medytował w klasztorach buddyjskich. Napisał kilka książek na temat filozofii zachodniej i wschodniej. W najnowszej książce proponuje nowatorskie podejście do medytacji. Czerpiąc z mądrości filozofów i ze swojego wieloletniego doświadczenia, wzbogacił tekst o dziesięć praktycznych ćwiczeń medytacyjnych. Prowadzi Apenińską Szkołę Filozofii we Włoszech.

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:

AKTUALNE WYTYCZNE SANITARNE DLA OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH OŚRODEK PROMOCJI KULTURY W CZĘSTOCHOWIE

Related Posts

Szambo betonowe