Spotkanie autorskie z Marcinem Fabjańskim

by biuro

PIĄTEK, 29 KWIETNIA 2022 O 19:00
Spotkanie autorskie z Marcinem Fabjańskim

Marcin Fabjański jest filozofem i pisarzem. Jego najnowsza książka zatytułowana „Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów” ukazała się 26 stycznia 2022 roku nakładem Wydawnictwa Znak Liternova. Z autorem porozmawiamy w Ośrodku Promocji Kultury 29 kwietnia 2022 o godzinie 19:00. Spotkanie poprowadzi Aleksander Wierny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i wolny.

Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów

„Posłuchaj filozofów i przebudź się do życia w zachwycie i zdziwieniu” – czytamy w opisie książki Marcina Fabjańskiego „Zachwyć się! Naucz się medytować od wielkich filozofów”. „Dzięki tej książce dowiesz się, co odkryli i jak medytowali wielcy filozofowie. Najpierw nauczysz się zamieniać mętlik w głowie w uważne bycie tu i teraz. Potem przestaniesz tak łatwo ulegać nudzie i rozdrażnieniu. Aż w końcu odkryjesz, że każdego dnia zachwycasz się czymś, czego wcześniej nawet nie dostrzegałeś.”.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Marcin Fabjański

Marcin Fabjański to filozof, dziennikarz i pisarz. Ponad dwa lata spędził w Azji, między innymi w Indiach, Chinach, Nepalu, Tajlandii i Birmie, gdzie medytował w klasztorach buddyjskich. Napisał kilka książek na temat filozofii zachodniej i wschodniej. W najnowszej książce proponuje nowatorskie podejście do medytacji. Czerpiąc z mądrości filozofów i ze swojego wieloletniego doświadczenia, wzbogacił tekst o dziesięć praktycznych ćwiczeń medytacyjnych. Prowadzi Apenińską Szkołę Filozofii we Włoszech.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Każdy kolejny produkt taniej. Piąty produkt nawet za 1 zł!
Promocja w dniach 23.02 - 5.03.2024 r.

Szczegóły promocji- kliknij

Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:
https://gaudemater.pl/wytyczne/

Related Posts