The Beatles – Drugie w Polsce wydarzenie związane z remasterowaną płytą REVOLVER

by biuro

Po latach krytycy i słuchacze zgodnie oceniają album Revolver jako najbardziej rewolucyjny w całej karierze The Beatles, przewyższający w tej materii nawet Sgt.Peppera. Jego eklektyczność i utwory takie jak Eleanor Rigby czy Tomorrow Never Knows nie miały precedensu w muzyce popularnej. Klasyczny oktet smyczkowy, psychodelia, heavy rock, miłosny song, hinduska mantra i dziecięca rymowanka – to wszystko na jednej płycie. Do tego artystowska graficzna okładka nagrodzona Grammy.

31/10/2022, godz. 20.30
sala kina OKF Iluzja
prowadzenie: Piotr Metz
Bilety 40,- zł

Ten niezwykły moment w całej karierze The Beatles właśnie doczekał się nowego rozdziału.
28 października ukaże się zmiksowana na nowo  przez Gilesa Martina, syna legendarnego George’a, z użyciem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, nowa wersja albumu z ogromną ilością dodatkowych nagrań demo i alternatywnych nagrań sesyjnych.

Szambo betonowe 10 m3

Produkcja, sprzedaż, montaż, transport piwnic betonowych, szamb betonowych 10 m3 i większych, szamba betonowe jedno i wielokomorowe, zbiorniki betonowe, kanały betonowe samochodowe - oferuje BET-DAM. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków.

Historia albumu zawiera wiele niezwykłych, a mało znanych wątków, w tym nakręcenie jednych z pierwszych teledysków oraz amerykańska okładka, wycofana ze sklepów po kilkunastu godzinach.

O tym wszystkim i jeszcze więcej o historii powstania płyty, opowie, na specjalnej prezentacji nowej wersji albumu, Piotr Metz. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa, pokaz wideoklipów.

Nową wersją albumu Revolver w kilku formatach, będzie można kupić w czasie imprezy.

Related Posts

Szambo betonowe