The Beatles – Drugie w Polsce wydarzenie związane z remasterowaną płytą REVOLVER

by biuro

Po latach krytycy i słuchacze zgodnie oceniają album Revolver jako najbardziej rewolucyjny w całej karierze The Beatles, przewyższający w tej materii nawet Sgt.Peppera. Jego eklektyczność i utwory takie jak Eleanor Rigby czy Tomorrow Never Knows nie miały precedensu w muzyce popularnej. Klasyczny oktet smyczkowy, psychodelia, heavy rock, miłosny song, hinduska mantra i dziecięca rymowanka – to wszystko na jednej płycie. Do tego artystowska graficzna okładka nagrodzona Grammy.

31/10/2022, godz. 20.30
sala kina OKF Iluzja
prowadzenie: Piotr Metz
Bilety 40,- zł

Ten niezwykły moment w całej karierze The Beatles właśnie doczekał się nowego rozdziału.
28 października ukaże się zmiksowana na nowo  przez Gilesa Martina, syna legendarnego George’a, z użyciem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, nowa wersja albumu z ogromną ilością dodatkowych nagrań demo i alternatywnych nagrań sesyjnych.

Historia albumu zawiera wiele niezwykłych, a mało znanych wątków, w tym nakręcenie jednych z pierwszych teledysków oraz amerykańska okładka, wycofana ze sklepów po kilkunastu godzinach.

O tym wszystkim i jeszcze więcej o historii powstania płyty, opowie, na specjalnej prezentacji nowej wersji albumu, Piotr Metz. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa, pokaz wideoklipów.

Nową wersją albumu Revolver w kilku formatach, będzie można kupić w czasie imprezy.

REKLAMA:

Reklama na samochodach. Agencja Reklamowa Demo od ponad 20 lat zajmuje się oklejaniem samochodów folią, reklamą na samochodach. Oklejamy całe floty pojazdów firmowych - samochody osobowe, dostawcze, tiry, cysterny. Oklejamy samochody w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych miastach. Każdego dnia widoczne na ulicach oklejone pojazdy zwiększają świadomość marki, umacniają pozycję rynkową, zachęcają do zakupu i budzą emocje. Reklama na samochodzie to ekonomiczny, trwały i prestiżowy sposób na zaistnienie w świadomości Odbiorcy.

mobil garázs. Mobilgarázs árak. A cégünk többéves tapasztalattal rendelkezik mobilgarázsok, acélgarázsok, raktárok, tárolóépületek, szerkezetek és melléképületek előállításában. Termékeink tökéletesen beválnak különálló épületként, illetve a meglévő ház vagy épület szerves részeként is.
Polecamy:

Adwokat od zasiedzenia Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Zubrzycka-Zięba. Kancelaria Radcowska świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych na Tarchominie, Białołęce, Woli i w Centrum Warszawy. Oferuje kompleksową obsługę prawną firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółek prawa handlowego. Radca prawny Iwona Zubrzycka – Zięba to profesjonalne porady prawne dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych, porady on line i e-sąd. Reprezentowanie wspólnoty mieszkaniowej we wszelkiego rodzaju sprawach sądowych, w tym w postępowaniach przeciwko wykonawcom robót budowlanych oraz dostawcom mediów.

Related Posts