Konfrontacje filmowe w OKF „Iluzja” w Częstochowie

by biuro

Przegląd mający ogromne poważanie wśród kinomanów zostaje właśnie ,,wskrzeszony” przez Gutek Film. Od 9 do 18 września aż 14 znakomitych tytułów będzie można zobaczyć także w OKF ,,Iluzja”.   

Był czas, kiedy na organizowanych w rożnych polskich miastach ,,Konfrontacjach Filmowych” musiał ,,odliczyć się” każdy koneser i każda koneserka artystycznego, autorskiego kina – jeszcze przed powstaniem takich imprez jak festiwale Nowe Horyzonty, Camerimage, Transatlantyk, Off Camera czy Warszawski Festiwal Filmowy. ,,Konfrontacje” były przeglądem kilkunastu najważniejszych filmów roku, które często nie trafiały potem do regularnej dystrybucji kinowej. Kompaktowy zestaw pozwalał właściwie ,,za jednym zamachem” obejrzeć najgłośniejsze i nagradzane na świecie tytuły w towarzystwie innych ,,cinefiles” – czyli koneserek i koneserów kina. Przed seansami tworzyły się wówczas kolejki, a czasami jedynym sposobem, aby dostać się na pokaz było zdobycie wejściówki od ,,konika”.  Na ,,Konfrontacje” długo się czekało i jeszcze dłużej o nich dyskutowało…

kontrontacje filmowe okf

Gutek Film – prowadzony przez bardzo zasłużonego dla filmowego życia w Polsce Romana Gutka – reanimuje teraz to legendarne wydarzenie we współpracy z najlepszymi kinami studyjnymi w 18 miastach w Polsce, także w Częstochowie. W programie tegorocznej edycji – pierwszej od 1993 roku – znajdzie się 14 tytułów. Każdy został nagrodzony lub miał międzynarodową premierę na jednym z najważniejszych festiwali filmowych – w Cannes, Wenecji czy Berlinie.


pozycjonowanie stron www Częstochowa, Katowice, Warszawa

Od 15 lat "MIG hosting" z Częstochowy skutecznie pozycjonuje strony internetowe – podnosimy biznes Klientów na wyższy poziom. Działamy zdalnie na terenie całego kraju. Pozycjonujemy strony www, sklepy internetowe. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych. Wykonujemy audyty stron, analizujemy ruch i frazy do pozycjonowania. Tworzymy strony, blogi, sklepy www, instalujemy certyfikaty bezpieczeństwa SSL. Napisz na biuro@natopie.pl podając adres swojej strony.

Filmy zostaną zaprezentowane przedpremierowo. Większość trafi do repertuarów kin dopiero za kilka miesięcy, a niektóre… nigdy. Wszystkie łączy jednak to, że będzie się o nich dużo mówić w najbliższym sezonie.

Euro Super Days w RTV EURO AGD

Promocje świąteczne!

Szczegóły promocji- kliknij

Częstochowska odsłona ,,Konfrontacji” w kinie OKF ,,Iluzja” przy alei NMP 64 odbędzie się między 9 i 18 września. Bilety kosztują 20 zł. Przedsprzedaż trwa.

W załącznikach poniżej – szczegółowe informacje o filmach po polsku i po angielsku oraz harmonogram projekcji. Wszelkie szczegóły także na stronie kina  oraz jego fanpejdżu.

Related Posts