Wernisaż wystawy DYPLOMY – 8.06.2017

Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie

8 czerwca 2017, godz. 18.00
Wernisaż wystawy DYPLOMY

druk plakatów Warszawa

Wydrukujemy Państwa plakaty w jednym z kilku dostępnych formatów. Gwarantujemy najwyższą jakość druku w wysokiej rozdzielczości i wiernym odwzorowaniu kolorów z tymi, które zostały zdefiniowane w projekcie. Drukarnia w Warszawie - fototapety, wizytówki, druk cyfrowy, ksero, druk wielkoformatowy. Oferta Doktora Xero jest bardzo szeroka. Działamy precyzyjnie, do każdego Klienta podchodząc indywidualnie. tel.: 22 749 18 49.

Sala Gobelinowa
Organizatorem głównym wystawy jest Wydział Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, a Miejska Galeria Sztuki wspiera Wydział organizacyjnie. Wystawa prac dyplomowych studentów – artystów jest jednym z kluczowych elementów weryfikacji efektów kształcenia. Prezentacja ma na celu szerokie spojrzenie na część prac dyplomowych powstałych na przestrzeni ostatnich trzech lat. Wybór poszczególnych prac należy do promotorów, którzy w najlepszy i najbardziej kompetentny sposób wskazują cykle dyplomowe, które w całości lub części znajdą się na ekspozycji.

Psycholog Kraków

Krakowska Terapia powstała z myślą dostarczania profesjonalnych usług z zakresu psychoterapii i zdrowia psychicznego. Jesteśmy wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem, oferującym pomoc psychologiczną, psychoterapeutyczną, seksuologiczną i diagnostyczną. Masz pytanie? Chcesz umówić się na wizytę? Kontakt tel. 888 892 784, 502 460 605.


Do realizacji dyplomu a w konsekwencji tej wystawy prowadził wieloletni, interaktywny proces kształcenia studentów kierunków artystycznych, będący przekazywaniem i nabywaniem umiejętności warsztatowych, wiedzy i kompetencji społecznych. Posługiwania się środkami artystycznego wyrazu, realizacji dzieła według założonej koncepcji w określonej technologii i technice.
Podczas studiów w twórczym dialogu i relacji mistrz-uczeń kształtują się osobowość, indywidualizm, świadomość artystyczna, osobiste postrzeganie świata, własne przeżycie rzeczywistości jako drogi do poszukiwania języka sztuki i tożsamości. Za pośrednictwem wystawy poznawać będziemy młode pokolenie częstochowskiego środowiska artystycznego.
Na wystawie zaprezentowane zostaną prace dyplomowe studentów kierunków: Malarstwo i  Grafika. Koordynatorem i opiekunem wystawy DYPLOMY jest dr Jakub Jakubowski.
DYPLOMY to także odbywający się w tym terminie program koncertów dyplomowych absolwentów Instytutu Muzyki – w salach wystawowych MGS wg terminarza:

27.06.2017 g. 17.00
akordeoniści Mariusz Bakalarski i Dawid Dutkiewicz
pedagog: dr hab. Ewa Grabowska-Lis

30.06.2017 g. 17.00
pianistka Katarzyna Nocoń
pedagog: dr hab. prof. AJD Maciej Zagórski

4.07.2017 g. 17.00
perkusiści Krystian Hutny i Wojciech Królikowski
pedagog: mgr Mateusz Kluźniak